• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

Ultra Ternespiim (30% Ig)

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
31.99€

Toote kirjeldus

Mis on Ultra Ternespiim?

Ultra Ternespiim on veisest saadud toidulisand, mis sisaldab proteiine, immuunglobuliiniide, vitamiine, aminohappeid ning teisi kasvu soodustavaid faktoreid (IGF-1 & 2).

Mis on Ultra Ternespiima kasulikkus?

Ultra ternespiim on saadud lehmadelt  alles siis, kui vasikas on saanud täieliku toidukorra. Imiku üle kantakse suurt hoolt, see on tootja esimene prioriteet, tema vajadused on alati esikohal. Farme mida kasutatakse kogumisel jälgitakse hoolsalt kohaliku valitsuse ning piimatööstuste poolt.

Ultra Ternespiim on külmutatud ning kuivatatud, kindlustamaks, et ühedki toitaineid ei läheks protsessi käigus kaduma. See põhjalik protsess tagab Ultra Ternespiima värskuse ning toitainete rohkuse võrreldes vähemate, spreikuivatatud ternespiimadega, mis kogutakse esimese 48H jooksul pärast sündi. Ultra Ternespiim sisaldab kõrget IG taset, olles standardiseeritud 30% IG.

Kellele on Ultra Ternespiim sobilik?

Ultra Ternespiim on sobilik eriti nendele, kes osalevad kõrge intensiivsusega treeningutel. Ultra Ternespiima peaks tarbima 1-3 korda treeningpäevadel ning treeningvabadel päevadel. Parim on seda tarbida enne hommikusööki või koheselt peale treeningut.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Standardiseeritud 30% Ig
  • Originaalne toode rohuga toidetud piimakarjast
  • 12 tundi külmkuivatatud, tagamaks kõrgeima kvaliteedi

Soovitatav kasutamine

Proteiin aitab kasvatada & säilitada lihasmassi. Selleks, et saada tootest maksimaalselt kasu soovitame me lisada 7 1/2 väikest lusikatäit (10g) toodet, 150-250ml veele või piimale Myproteini sheikeris ning tarbida 30 minutit enne ja/või pärast treeningut. Alternatiivina tarbige päeva jooksul, suurendamaks päevas tarbitava proteiini kogust.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Ei ole sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni, soja ning muna.

Maitsetu: Sügavkülmutatud Kuivatatud Veise Ternespiim (Piim) (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 7 ½ väikest lusikatäit (10g)

Portsjone igas tootes - 25 (250g)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1061 kJ/250 kcal 106 kJ/25 kcal 1%
Rasvad 2.4 g 0.2 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 1.5 g 0.2 g 1%
Süsivesikuid 14 g 1.4 g 1%
  millest suhkruid 13 g 1.3 g 1%
Valgud 43 g 4.3 g 9%
Sool <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Ultra Ternespiim (30% Ig)

Vali pilt

Ultra Ternespiim (30% Ig)
Back to top