40% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE* | KOOD: IMPACTEE
45% ALLAHINDLUST VALITUD PROTEIINIDELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT

MyPRO

Kas püüdlete parima soorituse poole? Leiate siit parimad toidulisandid, mis aitavad teil saavutada oma parimat vormi!

Tutvustame MyPRO-d, tootevalikut, mis on loodud pühendunutele. Oleme tõstnud latti kõrgele oma tipptoodete kollektsiooniga, mis on välja töötatud parimatest koostisosadest ja kõrgeima kvaliteediga, tipptasemel, jõudlust parandava tehnoloogiaga – me ei jäta midagi juhuse hooleks.

Parimate toidulisanditega, mille mõju te tunnete ning tulemusi näete - MyPRO on võidu valem!

MÜÜGIHITID

Proteiinid

Teaduslikult tõestatud, et meie valgurikkad toidulisandid näitavad tulemusi ning toetavad teie lihaste kasvu ja säilitamist.

OSTA KOHE

Aminohapped & Treeningu Eelsed toitulisandid

Enne treenindut

Kui soovite ületada oma isiklikku rekordit, tõusta järgmisele tasemele või edestada konkurente igal tasemel, treeningeelsete toidulisandite kasutamine annab teile vajaliku lisatõuke.

Aminos

Sportlastena teame valkude tähtsust. Aminohapped esinevad looduslikult valgu sees ja valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele. Seega aitavad aminohapped teie eesmärgile kaasa.


OSTA KOHE

Aksessuaarid

Meil on kõik vajalikud komplektid, mida trennis võiksite vajada. Olenemata sellest, kas soovite vett juua või nautida oma lemmikut proteiinikokteili, on meil parimad šeikerid ja pudelid, mis on loodud selleks, et teid viia järgmisele tasemele.

OSTA KOHE