38% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE* | KOOD: IMPACTEE
50% ALLAHINDLUST KÕIKIDELE RIIETELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT

teadus meie abitsiooni taga

Teadus meie ambitsiooni taga.

Tutvuge, kuidas me toodame kõrgeima kvaliteediga toidulisandeid

Miks valida Myprotein?

Miks valida Myprotein?

Mis puutub toidulisanditesse pakume ainult parimat kvaliteeti ja väärtust. Saame seda teha, sest Myprotein töötab ainult kasutades kõrgeima kvaliteediga koostisosi, kõige usaldusväärsemaid tarnijaid ja esmaklassilisi tootmishooneid, et eemaldada ebavajalikke kulutusi, ettevõttesisene testimine garanteerib 100% puhtuse. 

Meie pühendunud tootearenduse meeskond formuleerib meie laia valiku tuginedes kõige uuematele teadusuuringutele ja me kasutame ainult akrediteeritud varustajaid, kes läbivad meie range kinnitusprotsessi. See tähendab, et meie tooted vastavad alati rangete Euroopa ja ülemaailmsetele standarditele. 

Kasutame uusimaid tuvastustehnikaid nagu arenenud near-infrared testimine, et tagada meie vastavus kõigile sisemistele ja välimistele kvaliteedistandarditele, sealhulgas taimetoitlaste ja veeganite kogukonna ja Mullastikuühenduse heakskiidu saavutamiseks. Üle 350 toote ja pühendunud meeskonnaga anname teile juurdepääsu kõige uuematele ja tipptehnoloogilistele tervisetoodetele, mis vastavad teie vajadustele.

Meil on kolm uusima tehnoloogiaga laohoonet, et pakkuda teile tarnet samal päeval kuni kella 23.00-ni (GMT). Tarnime enam, kui 70 riiki, teie tellimust saabub teie kodu ukse ette järgmisel hommikul. Lisaks on meie klienditeeninduse meeskond saadaval 7 päeva nädalas, et assisteerida teid mistahes probleemide või küsimuste korral.

Meie ekspertiis, meie akrediteeringud

Myproteini tehnoloogia

Meie tehnoloogia

Oleme investeerinud tipptehnoloogilistesse masinatesse, et tagada maailmaklassilised tootmishooned osana meie majasisesest tootmisest. See sisaldab arenenud filtreerimissüsteemi, röntgenmasinaid ja near-infrared testimist, et tagada ülim kvaliteet. 

Selleks, et tagada top kvaliteediga tooted on meil kvaliteedikontrollid paigas läbi kogu meie tootmisprotsessi. Osana sellest testime igat toormaterjali, mis siseneb meie tehasesse, samuti testime valmistooteid enne nende lahkumist - garanteerime kvaliteedi, jätkusuutliku maitse ja Euroopa parimad spordi toidulisandid.