35% ALLAHINDLUST TEISTELE TOODETELE| KOOD: EE35
LISA 5% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE OSTES 1 TOODTE

Myprotein Quality

Võrreldamatu kvaliteet, algusest lõpuni

Tahame kätt pulsil hoida, farmist sheikerini. Kõige olulisem on parim kvaliteet igal sammul.

Valime käsitsi oma usldusväärstelt tarnijatelt parimad koostisosad ning segame segud ise oma tipptasemel asutustes, pakkudes iga päev klassi parimaid toitaineid. Valides hoolikalt kootsisosi ning iga tootmisprotsessi etappi jälgides hoiame üleval kõige kõrgemaid standardeid ning oleme pühendunud täiusele.

Aga siin on kirss tordil. Usume, et igaühel peaks olema ligipääs erakordsetele toodetele ilma end lõhki maksmata. Seepärast edastame säästud otse teile. See on meie viis kogukonda toetada ja ergutada.

Alates uuendustest kuni meie põhivalikuni, kasutavad meie kvalifitseeritud toitumisspetsialistid iga toote väljatöötamisel viimaseid teadusavastusi. Võite olla kindlad, et meiega saate vaid kõige paremat.

Lisaks veel hõlbus tarne. Kasutame tarneks uusimat tehnikat ning tellimus saadetakse välja samal päeval kuni keskööni. See tähendab, et tellimused võivad teieni jõuda juba järgmisel päeval.

Lisaks on meie sõbralik klienditugi saadaval seitse päeva nädalas ning on valmis vastama teie võimalikele küsimustele. Hoolitseme teie eest igal sammul.

Maailmatasemel toodang

Briti jaemüügikonsortsium andis meile toiduohutuse AA-klassi (parim), mis rõhutab meie pühendumust toiduohutuse rangete standardite järgimisele.

Meie salajane koostisosa? Tipptasemel seadmed, mis aitavad meil pidada Euroopa parimat tootmisasutust. Tänu uusimale tehnoloogiale meie kasutuses võime tagada, et iga meie tootmisprotsess vastab kõige kõrgematele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. Meid eristab teistest ning garanteerib teie rahulolu just see pühendumus.

Maailmatasemel testimine

Tahame tagada, et saate just selle, mis koostisosade nimekirjas kirjas, seega oleme üles seadnud kõige uuemad kvaliteedikontrollitehnikad, kaasa arvatud ülimoodsad filtreerimissüsteemid, röntgenmasinad ning lähiinfrapuna testid.

Selline kvaliteedikontroll on osa igast laos tehtavast sammust - kõik selleks, et tagada suurepärane maitse ning kõrge kvaliteet igas pakikeses ja tuubis.