OSTA ROHKEM JA SÄÄSTA ROHKEM
KUNI 33% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: ROHKEM
LISA 3% ALLAHINDLUST OSTES 2 TOODET PROTEIINIDE SEAST

Kes on Myprotein

Kes me oleme

Oleme juhtiv spordi toitainete bränd ja pakume laia valikut tooteid, sealhulgas proteiinipulbreid, vitamiine, mineraale, suure valgusisaldusega toite, snäkkide alternatiive ja spordiriideid.

Myprotein asutati 2004 aastal ning on nüüd Euroopa Nr.1 bränd, kuigi meie peakontor asub Manchesteris, on meil kontoreid 70 erinevas riigis, mitmekülgne ja pühendunud meeskond, meid toetavad lisaks ka sportlased ja aktiivsed influetserid. 

Iga päev töötame selle nimel, et inspireerida igas vanuses ja igast soost inimesi oma sportlikku potentsiaali uskuma, innustame neid oma eesmärke saavutama.


man running with tractor tyre

Mida me teeme

Myprotein`i eesmärgiks on innustada inimesi üle kogu maailma - muutes parimad sporditoitained kättesaadavaks kõigile, olenemata nende eesmärgist. Oleme uhked oma laia valiku erakordse väärtusega toodete üle, et sellele kõigele hoogu juurde anda, sealhulgas mitmesugused toitumisvajadusi rahuldavad valikud taimetoitlastele, veeganitele, piimavaba ja gluteenivabad tooted, jne - nii saab iga klient nautida kõrge kvaliteediga toitumise eeliseid.


Toodame kõik ise, eemaldades nii kolmandate osapoolte kulutused ja saame seetõttu pakkuda suurepäraseid hindu ja parimat kvaliteeti. Oleme kõvasti investeeringud kaasaegsetesse tootmishoonetesse ja täiustatud testimismeetoditesse, et veenduda, et täidame puhtuse lubadusi ning veendumaks, et kõik, mis meie laost väljub vastab kõrgeimatele standarditele.

Kuigi oleme spetsialiseerunud kvaliteetsetele sporditoitumise toodetele, oleme loonud ka spordiriiete valiku, mis on valmistatud tipptasemel disainiga spordiriiete kangastest, et toetada igaüht, sest need toetavad teid teie eesmärkide saavutamisel.


Lisaks on meil suur ja kasvav kogukond, sellepärast jagame oma uusimaid ja kõige olulisemaid toitumisalaseid teadmisi oma blogis ja sotsiaalmeedias, kus on väljatoodud ka retseptid, treeningud ja kõik, mis sinna vahele jääb seega toetame oma kliente nende fitnessi teekonna igal sammul.


Sustainability and community

Jätkusuutlikkus ja kogukond

Myprotein on kirglik inimeste potentsiaali innustamisel olenemata nende soost, asukohast või taustast. Globaalse ärina oleme koduks 70 rahvusele, hindame seda mitmekülgsust. 

 Myprotein`i jätkuva kasvu ja mitmekülgsemaks muutumise käigus on kasvanud ka meie valik, nüüd spetsialiseerume ka taimepõhiste ja orgaaniliste toodete pakkumisele. See veganisõbralik valik on laienenud üheks meie pakutavatest kõige populaarsemaks. Nüüd pakume laialdast valikut toodetest, mis sisaldavad null loomset ainet, võttes nii osa üldises loomade heaolu parandamises ja vähendades toksilisi heitmeid.

Veel üheks meie panuseks on oma keskkonnamõjude vähendamine nendes kohtades, kus see on võimalik, otsime jätkuvalt võimalusi innovatiivselt paljude toodete jätkusuutlikkuse muutmiseks. Kasutame oma tootmises ümbertöödeldud ja biolagunevaid materjale, meie eesmärgiks on minimeerida jäätmete tekkimist üle kõigi meie ettevõtete. 

Üheks selliseks mooduseks on teha seda läbi meie "nulli prügimäele" poliitika, mis tagab, et kõik meie jäätmed lähevad ümbertöötlemisele või prügist valmistatud kütuse tootmiseks. Oleme eemaldanud kõik plastikust pudelid oma asukohtadest ja kasutame taaskasutatavaid kohvitasse vähendades nii plastikust pudelite kasutamist 500 000 pudelit aastas ja ennetades miljoni plastikust kohvitopis jõudmist prügilasse.


Myprotein awards

Meie auhinnad

Meie auhinnad Myprotein on märkimisväärselt kasvanud alates selle tagasihoidlikust algusest 2004. aastal ja meil on hea meel öelda, et meie kasvav kogemus ja pühendumus kvaliteetsete sporditoiduainete tootmisel pole märkamata jäänud. Allpool on väljatoodud kõigest mõned meie saavutustest ja auhindadest.

2007- Myprotein achieved ISO9001 production certification and also have GMP (Goods Manufacturing Practice) and HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) accreditation.

2007– Myprotein voted Young Company of the Year at the prestigious Growing Business Awards, held by Real Business in association with Lloyds Bank and supported by the CBI (Confederation of British Industry).

2009- Myprotein won Regional Award for Small to Medium Sized Business of the Year for the North West of England at the National Business Awards

2009– Myprotein ranked 21st in Sunday Times Fast Track 100

2015– Myprotein highly commended for the Judges’ Special Award in the Best Factory Awards for their Warrington facility.

2017– THG wins International Growth Retailer of the Year at the Retail Week Awards

2018– THG listed in Greater Manchester Ward Hadaway Fastest 50 growing companies.

2018– THG won The Queen’s Award for Enterprise

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Meie kvaliteed

Meie kvaliteet Myprotein on pühendunud parima kvaliteediga toodete pakkumisele. Meie maailmaklassi majasisesed tootmishooned võimaldavad meil arendada, formuleerida ja testida - kasutades selleks spetsiaalset near-infrared skaneerimist ja röntgeni, nii veendume, et iga toode vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, mille tulemuseks on Myprotein toodete toiduohutuse sertifitseerimine Suurbritannia jaemüügikonsortsiumi poolt AA klassi. '

Lisaks enda rangele testimisele teeme tihedat koostööd sõltumatu kvaliteedipartneri ALS-iga, kes kasutavad meie toodete testimiseks ja kinnitamiseks rangeid UKAS-i hindamismeetmeid. Oleme partnerluses ka Labdoor`iga, kes on sõltumatu sporditoiduainete testija ning kes on hinnanud meie tooted kõrgekvaliteediliseks ja nimetanud meie Impact Vadakuisolaadi väärtuse poolest nr.#1 ja meie Kreatiinmonohüdraati kvaliteedi poolest nr.# 1.

 Võtame kõiki kvaliteeditasemeid väga tõsiselt ja teeme koostööd LGC Sport Science``iga, et töötada välja oma Informed-Sports toitumisvalikut. See tagab, et need tooted ei sisalda ühtegi WADA (Maailma Antidopinguagentuuri) poolt keelatud ainet, pakkudes eliitsportlastele garantiid, et nad saavad oma ambitsioonidele tuld juurde vaid kvaliteetsete ja heakskiidetud toodete abil.


Loe lisaks