OSTA ROHKEM JA SÄÄSTA ROHKEM
KUNI 38% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: ROHKEM

Ükskõik, millised on Teie eesmärgid, meie toetame teid

Siin nende jaoks kes nõuavad rohkem

See on miks me alustasime. See on miks me kunagi ei lõpeta

Kuidas see algas...

Alates 2004 aastast on Myprotein kaardistanud oma unikaalset teekonda. See kõik algas visioonist ning tagasihoidlikkust köögilauast, mille taga julgesime unistada revolutsioonist selles, kuidas liikumist mõjutame.

Aastal 2011 leidis Myprotein oma kodu THG perekonnas, tähistades uue põneva peatüki algust. Aastaks 2016 olime uhkusega võtnud maailma juhtiva online sporditoitude brändi nime, pakkudes võrreldamatu kvaliteediga proteiini, vitamiine ning vajalikke toidulisandeid, mis toimetatakse mugavalt teie koduukseni.

Aga me ei peatunud sealgi. Teie vajaduste arenedes tegime seda ka meie. Laiendasime oma valikut, et selles leiduks MP, Myvitamins, Myvegan ja MyPRO, tagades, et kui midagi vajate, oleme olemas. Igal sammul, iga kordusega.

We’re a leading sports nutrition brand, delivering a range of quality products including protein powder, vitamins and minerals, high-protein foods, snack alternatives, and performance clothing.

Kes me oleme

Meie visioon on olla maailma kõige jõustavam terviseliikumine. See tähendab, et ergutame kõiki elama tervislikumalt ning aktiivsemalt - ning oleme selle saavutamise teel edukad.

Oleme olemas, et piire ületada. Võimestada ja jõusta neid, kes vajavad enamat.

Oma kodust Manchesteris loob meie tiim innovatiivseid tooteid ning kogemusi, mis parandavad täielikult teie teekonda heaolule. Usaldusväärsed lahendused, mis lubavad teil olla oma tervise ja heaolu peremees.

Ligipääs kõrgekvaliteedilisele toitumisele peaks olema kättesaadav kõigile. Köögiviljad, flexi, vegan, laktoosi- või gluteenivaba, abi jagub kõigile.

Teie määrate eesmärgi. Meie pakume eesmärgi jaoks vajalikku tuge.

Our aim is to fuel the ambitions of people across the world — making the best in sports nutrition available to everyone, whatever their goal.

Mida me teeme

Muudame sporditoitumise ja aktiivsustarvikud kõigile kättesaadavaks. Oleme siin, et aktiveerida kõik tervislikud eesmärgid, pole vahet, kes olete või kuhu lähete.

Oleme pühendunud paremuse tšempioniks olemisele. Seepärast asja alustasimegi. Seepärast ei peatu me kunagi.

Myprotein has grown considerably since it’s humble beginnings in 2004 and we are proud to say our growing expertise and dedication to producing quality sports nutrition products has not gone unnoticed. Below are just a few of our achievements and awards.

Meie autasud

On oluline tähistada oma võite. Oleme oma toodete eest auhindu saanud alates aastast 2007.

2007 - Myprotein sai ISO9001 tootesertifikaadi ning GMP (Toitutootmispraktika) ning HACCP (Ohuanalüüsi kriitilised kontrollpunktid) akreditatsiooni.

2007 - Myprotein valiti aasta nooreks ettevõtteks prestiižsel Growing Business Awards'il, mille korraldas Real Business koostöös Lloyds Bankiga ja mida toetas Briti Tööstuse Konföderatsioon (CBI).

2009 - Myprotein võidab riiklikul ettevõtlusauhinnagalal Loode-Inglismaa aasta väikese ja keskmise suurusega ettevõtte piirkondliku auhinna.

2009 - Myprotein sai Sunday Timesi Fast Track 100 nimistus 21. koha.

2015 - Myprotein sai Warringtonis asuva tehase eest kohtunike eriauhinna Best Factory Awards.

2017 - THG võidab rahvusvahelise aasta ajemüüja auhinna.

2018 - THG oli Greater Manchester Ward Hadaway 50 kiireimini kasvama ettevõtete nimekirja.

2018 - THG võidab ettevõtluse Kuninganna auhinna.

2022 - Myprotein võidab kõige põnevama partnerluse auhinna koostöö eest Hotel Chocolatiga.

2023 - Myprotein võidab Inspired Innovation Brand Licensing Product or Range auhinna koostöö eest Jelly Belly'ga.

2023 - Myprotein nomineeritakse uuesti International Best Licensed Product auhinnale koostöö eest Jelly Belly korporatsiooniga.