• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Superfood XS

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
16.99€

Toote kirjeldus

Mis on Superfood XS?

Superfood XS on segu mitmetest erinevatest puu- ja juurviljadest, mis on külmutatud, kuivatatud ning valmistatud olema saadaval puu- ja juurvilja pulbrite kujul. Lai valik puu- ja juurvilju mida Superfood XS sisaldab: acai, õunad, must sõstrad, brokkoli, jõhvikad, mangustan, granaatõun, macqui mari, vaarikas, punane viinamari & kibuvist.

Mis on Superfood XS kasulikkus?

Superfood XS on peen pulber, mis on kergesti sobitatav ükskõik millise toitumiskavaga. On soovitatav, et me tarbiksime minimaalselt 5 portsjoni puu- ja juurvilju päevas. Tänapäeva kiire elu tõttu on paljudel inimestel seda täita raske. Superfood XS on mugav ning käepärane, aidates teil suurendada päevas tarbitavate puu- ja juurviljade koguseid, oma tervist ning üleüldist heaolutunnet. Need ei ole veel kõik Superfood XSi kasud.

Kas te olete kunagi mõelnud, miks lillad ning mustad puuviljad - ja juurviljad on lillat värvi ? Ei, ka meie mitte, kuid tegelikkuses peaksime me seda tegema. Lilla värvus looduses tuleneb ainest, mille nimi on antotsüaniin. Tegemist on Vitamiin C vormiga. Superfood XS sisaldab 72mg Citamiin C (15% teile vajalikust kogusest) iga 5g portsjoni kohta. Vitamiin C aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest (teisisõnu tuntud ka kui antioksüdant).

Kellele on Superfood XS sobilik?

Superfood XS võib sobitada ükskõik millise toitumiskavaga, seal hulgas ka veganite ning taimetoitlaste omadega. Antud toode on soovitatav eriti nendele inimestele, kes soovivad suurendada puu- ja juurviljade tarbimist või saa neid piisavalt oma toitumiskavast. Pidevalt liikuva eluviisiga inimestel on vahel raske leida aega tervislikult toituda. Superfood XS aitab teid sellega.

Kuidas tarbida Superfood XS

Superfood XS võib tarbida mistahes ajal päeva jooksul, seda on soovitatav tarbida koos veega. Parimate tulemuste saamiseks võite seda ka segada oma lemmikute mahlade ja proteiinisheikidega.

Superfood XS sisaldab naturaalselt kõrget Vitamiin C taset, varustades teid 72mg (90% soovitatud tarbimiskogusest) iga 5g portsjoni kohta. Vitamiin C annab oma panuse järgnevale:

-          Korrapärasele immuunsüsteemi toimimisele

-          Korrapärasele närvisüsteemi toimimisele

-          Korrapärasele füsioloogilisele funktsioneerimisele

Hoiatus: Ärge tarbige toodet, kui te olete rase. Kui te võtate retseptiravimeid või teil on mingit sorti meditsiiniline situatsioon, soovitame me alati enne vitamiinilisandite tarbimist küsida nõu oma perearstilt või apteekrilt.

Me muudame toote nime "Total Fruit & Veg" vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitumisalane teave jäävad samaks, muutub vaid toote nimi.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Segu rohkem kui 10 külmutatud puuviljast ning köögivilja pulbrist
 • Mugav viis suurendada puuviljade ning juurviljade tarbimist
 • Mugav tarbida pidevalt liikvel olles

Soovitatav kasutamine

Meie Täielikult Puuvilja & Veg*TM* pulber pakatab kasulikkusest. Lihtsalt lisage 1 1/4 väikest lusikatäit (5g) oma sheikidele, smuutidele, mahladele või veele (250-350ml).

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning mune.

Maitsetu: Külmutatud Kuivatatud Acai Pulber, Õhkkuivatatud Õunapulber (80% Polüfenoole, 10% Klorogeenhapet, 5% Plorizin) (sisaldab Sulfiite), Jõhvika Ekstrakt 36:1, Kibuvitsa Ekstrakt 20:1 (30% Polüfenoole), Külmutatud Kuivatatud Mustika Pulber, Mangustani Ekstrakt (30% Polüfenoole & 10% Mangostin), Külmutatud Kuivatatud Vaarika Ekstrakt, Granaatõuna Ekstrakt (40% Ellaaghape), Punase Veini Ekstrakt 4:1 (35% Polüfenoole, 5% Resveratroole, 75% OPC), Brokkoli Ekstrakt (0.5% Sulforafaani), Macqui Marja Ekstrakt 25:1.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 tsp. (5g)

Portsjone igas tootes - 30 (150g), 60 (300g)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1583 kJ/376 kcal 79 kJ/19 kcal 1%
Rasvad 5.5 g 0.3 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 1.4 g 0.1 g 1%
Süsivesikud 72 g 3.6 g 1%
  millest suhkrud 29 g 1.5 g 2%
Valgud 2.9 g 0.1 g 0%
Sool 0.5 g 0.03 g 1%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Superfood XS

Vali pilt

Superfood XS
Back to top