Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Eset, mida otsid, ei pruugi enam saadaval olla.

Teised kliendid ostsid selle asemel

Pakkumine
Impact Pump Blend

Impact Pump Blend

Stimulantide Vaba Enne-Treeningut Pulber

EUR

30% ALE TELLIMUSELT
KASUTAGE KOODI: MIINUS30
+ 40% ALE KOMPLEKTIDELE
Kasutage koodi: KOMPLEKTID40
+ Tasuta roostevabast terasest šeikeri tellimustele üle €125

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 30% allahindlusega

Kasutage koodi: MIINUS30 ostukorvis, et saada allahindlus.

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust . Allahindlus ei kehti uutele toodetele: Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, Boost, Tropical, Superlite, Charm, Shape, Luxe touch, Breeze, Luxe Lounge, Swift, Pro-Tech 2.0 riidekollektsioonidele.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Myproteini Impact Pump Blend on unikaalne enne-treeningut pulber. Valmistatud omama 6 kihilist koostisosade matrixit, Impact Pump Blend on plahvatuslikuks vastuseks nende inimeste küsimustele, kes soovivad suurendada füüsilist võimekust intensiivsete treeningute ajal. Kofeiini vaba, Impact Pump Blend on täiuslik nendele, kes treenivad hilistel õhtutundidel, see ei sega ega mõjuta teie unekvaliteeti.

  Sisaldab Arginine Alpha Ketoglutarate, L-Karnitiini, Beta-Alaniini, BCAAs, Kreatiin Monohüdraati, ning Citrulline, Impact Pump Blend on saadaval 4 suurepärases maitses. Impact Pump Blend on sobilik igaühele, kes soovib suurendada oma füüsilist võimekust treeningute ajal stimulante tarbimata.

  Selleks, et mõista kui vastuvõtlik olete te antud toode vastu, soovitame me esimese portsjoni suuruseks valida 5g. Te võite seda kogust suurendada vastavalt oma vajadustele ning võimalustele. Ärge tarbige rohkem kui 30g Impact Pump Blendi päevas.

  †Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kasutegur omandatakse päevas 3g kreatiini tarbimise tulemusena.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • Suurendab füüsilist võimekust
  • 6 kihiline võimekuse matrix
  • 4 suurepärast maitset
 • Soovitatav kasutamine

  Selleks, et saada aimu kui vastuvõtlikud te olete enne-treeningut kasutamiseks mõeldud toote vastu, soovitame me esimese portsjoni suuruseks 5g. Te võite seda kogust suurendada vastavalt oma vajadustele ning võimalustele, et aru saada teile isiklikult vaja olevast kogusest. Ärge tarbige rohkem kui 30g Impact Pump Blendi päevas.

 • Koostis

  Arginine Alpha Ketoglutarate (AAKG) (15%), L-Karnitiin (15%), Beta Alaniin (14%), Hargnenud Ahelatega Aminohapped 2:1:1 (L-Leutsiin:L-Isoleutsiin:L-Valiin) (10%), Kreatiin Monohüdraat (10%), Citrulline Malate (10%) Dekstroos, Fruktoos, Naturaalsed maitseained, Magusaine (Sukraloos, Acesulfame-K), Värvaine (E133).

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 2 väikest lusikatäit (5g)

  Portsjone igas tootes - 50 (250g)

  Toitumisalane teave

    Igas 5g
  Energia 18 kJ/4 kcal
  Süsivesikuid 1.1 g
    millest suhkruid 1.0 g
  Arginine Alpha Ketogluarate (AAKG) 750 mg
  L-Karnitiin 750 mg
  Beta Alaniin 700 mg
  Kogu BCAAs 500 mg
  millest L-Leutsiin 250 mg
  of which L-Isoleutsiin 125 mg
  of which L-Valiin 125 mg
  Kreatiin Monohüdraat 500 mg
  Citrulline 500 mg
Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top