Impact Pump Blend

Stimulantide Vaba Enne-Treeningut Pulber

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
16.29€
Läbimüüdud

Toote kirjeldus

Myproteini Impact Pump Blend on unikaalne enne-treeningut pulber. Valmistatud omama 6 kihilist koostisosade matrixit, Impact Pump Blend on plahvatuslikuks vastuseks nende inimeste küsimustele, kes soovivad suurendada füüsilist võimekust intensiivsete treeningute ajal. Kofeiini vaba, Impact Pump Blend on täiuslik nendele, kes treenivad hilistel õhtutundidel, see ei sega ega mõjuta teie unekvaliteeti.

Sisaldab Arginine Alpha Ketoglutarate, L-Karnitiini, Beta-Alaniini, BCAAs, Kreatiin Monohüdraati, ning Citrulline, Impact Pump Blend on saadaval 4 suurepärases maitses. Impact Pump Blend on sobilik igaühele, kes soovib suurendada oma füüsilist võimekust treeningute ajal stimulante tarbimata.

Selleks, et mõista kui vastuvõtlik olete te antud toode vastu, soovitame me esimese portsjoni suuruseks valida 5g. Te võite seda kogust suurendada vastavalt oma vajadustele ning võimalustele. Ärge tarbige rohkem kui 30g Impact Pump Blendi päevas.

†Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kasutegur omandatakse päevas 3g kreatiini tarbimise tulemusena.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Suurendab füüsilist võimekust
  • 6 kihiline võimekuse matrix
  • 4 suurepärast maitset

Soovitatav kasutamine

Selleks, et saada aimu kui vastuvõtlikud te olete enne-treeningut kasutamiseks mõeldud toote vastu, soovitame me esimese portsjoni suuruseks 5g. Te võite seda kogust suurendada vastavalt oma vajadustele ning võimalustele, et aru saada teile isiklikult vaja olevast kogusest. Ärge tarbige rohkem kui 30g Impact Pump Blendi päevas.

Koostis

Arginine Alpha Ketoglutarate (AAKG) (15%), L-Karnitiin (15%), Beta Alaniin (14%), Hargnenud Ahelatega Aminohapped 2:1:1 (L-Leutsiin:L-Isoleutsiin:L-Valiin) (10%), Kreatiin Monohüdraat (10%), Citrulline Malate (10%) Dekstroos, Fruktoos, Naturaalsed maitseained, Magusaine (Sukraloos, Acesulfame-K), Värvaine (E133).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 2 väikest lusikatäit (5g)

Portsjone igas tootes - 50 (250g)

Toitumisalane teave

  Igas 5g
Energia 18 kJ/4 kcal
Süsivesikuid 1.1 g
  millest suhkruid 1.0 g
Arginine Alpha Ketogluarate (AAKG) 750 mg
L-Karnitiin 750 mg
Beta Alaniin 700 mg
Kogu BCAAs 500 mg
millest L-Leutsiin 250 mg
of which L-Isoleutsiin 125 mg
of which L-Valiin 125 mg
Kreatiin Monohüdraat 500 mg
Citrulline 500 mg

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Impact Pump Blend

Vali pilt

Impact Pump Blend
Back to top