MP naiste Lifestyle nailonist bomberjope
Naiste lõdvalt istuv nailonist bomberjope, millel on tõmblukuga taskud
MP Naiste vabaaja nailonist bomberjope on loodud nii stiili kui ka funktsionaalsuse tagamiseks. Selle lõtv istuvus tagab lisamugavuse, mistõttu on see ideaalne igapäevaseks kandmiseks. Õlgade tagaosal olevad narmastega detailid ja seljapaneelid parandavad istuvust, pakkudes lisamugavust ja liikumiskergust.
See jakk on varustatud torukaelusega, mis pakub täiendavat katet ja soojust, mis sobib ideaalselt jahedamateks päevadeks. Lukuga taskud hoiavad turvaliselt teie väärtasju, mis annab teile liikvel olles meelerahu. Käeaukude disain võimaldab suuremat liikumisulatust, suurendades mugavust dünaamiliste liigutuste tegemise ajal.
MP Naiste vabaaja nailonist bomberjope on valmistatud pehmest materjalist, mis parandab kogu päeva mugavust, võimaldades teil end kõige paremini tunda. Kohandatav äär võimaldab individuaalset sobivust, parandades nii mugavust kui ka sooritusvõimet. See jakk on mitmekülgne täiendus igale garderoobile.
Sageli koos ostetud
