40% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE* | KOOD: IMPACTEE
45% ALLAHINDLUST VALITUD PROTEIINIDELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT

Tarnija tagatis

MP-s me püüdleme parima tarbijakogemuse saamise poole. Tunneme uhkust oma kõrge kvaliteedi ja innovatiivsete toodete üle, milleni on jõutud eetiliste ja vastutustundlike allikate kaudu.

Enne koostöö alustamist peavad meie tarnijad vastama laiale valikule kvaliteedi, keskkonna ja sotsiaalsetele standarditele. Läbi nende meetmete saame oma tarbijaga olla läbipaistvad ja tagada, et kõik meie tooted täidavad oma eesmärke. Kõik meie tarnebaasid on täielikult auditeeritud ja krediteeritud SEDEX`i or BSCI`i poolt ning me oleme tarnijate valimisel äärmiselt ettevaatlikud ja arvestavad, et tagada vastavus kõigi regulatsioonidega.


Kõiki meie tooteid testitakse vastavalt kõrgeimatele standarditele tagamaks, et need on võimalikult jätkusuutlikud ja vastavad REACH (Kemikaalide registreerimise, hindamise, autoriseerimise ja piiramisaktidele ).

Meie missiooniks on tagada, et jätkame oma toodete eetilist hankimist kindlustades, et suudame toetada oma tarbijaid oma fitnessi ja soorituseesmärkideni jõudmisel ja nende ületamisel.

Rohkem potentsiaali. Rohkem progressi. Rohkem suutlikkust.