Saage täiendab 10% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset

OMEGA 3 & KALAÕLI TOIDULISANDID

10 tulemused

Kalaõli on fundamentaalne komponent dieedi puhul, olleks suureks allikaks vajalikele rasvhapetele EPA, eicosapentaenoic acid, DHA ning docosahexaenoic acid-ile. Olles "asendamatu" all on mõeldud seda, et neid rasvhappeid ei suuda toota keha üksi ning seetõttu peab teid tarbima dieedi käigus. Meie Omega-3 ja kalaõli valik on täiuslik aktiivsetele indiviididele, sellepärast, et on suur valik kalaõli toidulisandeid on näidanud end olevat kasulik liigestele, kolesterooli tasemele ning südame tegevusele - aidates seega vähendada riski südame- ja veresoonkonna haiguste ning insuldi tekkimisele. 

Tähtsad kalaõlid nagu omega-3, tursamaksa õli ning krilli õli on põhiliselt omandatavad läbi nende kalade tarbimise. Selleks, et näha kalaõli kasulikkust, soovitab Terviseamet tarbida vähemalt ühe portsjoni rasvast kala nädalas. Samuti soovitavad nad, et omega-6 ning omega-3 õlide tasakaal peaks olema 2:1, kuigi hetkel on see tasakaal ligikaudu 20:1. See kinnitab asjaolu, et enamus inimesi ei suuda täita vajalikke nõudeid omandamaks omega-3e ning juba ainuüski teades seda, peaks kalaõli olema iga inimese toitumiskavas esimesel kohal.

Olenemata sellest, milline on teie aktiivsuse tase, pakume me MyProteinis teile vajalikku suurt kalaõlide valikut. Valikuvõimalus on tursamaksaõli, krilliõli, omega-3 ning super omega-3 vahel, aitamaks teil järgida tervislikku eluviisi.

Sorteeri:
täpsustage
Vedel Omega

Vedel Omega

32.49€
Veegan Omega

Veegan Omega

pärit 27.69€
Omega- 3 Plus

Omega- 3 Plus

pärit 16.99€
Essential Omega-3

Essential Omega-3

pärit 6.99€
Omega 3-6-9

Omega 3-6-9

10.99€
Tursamaksaõli

Tursamaksaõli

9.79€
Omega Tasakaal

Omega Tasakaal

pärit 16.49€
Krillõli

Krillõli

pärit 24.49€
Omega-3 Plus Elite

Omega-3 Plus Elite

48.49€
Save 5.50€
MegaOmega Õli

MegaOmega Õli

17.42€
Save 3.07€

Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.