40% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE* | KOOD: IMPACTEE
45% ALLAHINDLUST VALITUD PROTEIINIDELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT

Muutume positiivselt

Myproteini jätkusuutlikuse panus

Myproteini mõju

Toitumise maailmas ei järgi me trende. Me loome need ise. Ja Myproteinis mõistame. Meie jaoks on oluline tuua teieni parimad tooted, mis toimivad ka päriselt.

Kuid kvaliteet on enamat kui maitse ja isiklikud tulemused. Loevad valikud mida teeme ning kuidas need planeeti mõjutavad, loeb meie pühendunud tiim, tarneahel ja kogukonnad, mida nad mõjutavad ja toetavad.

Jätkusuutlikus on meie peamine prioriteet ning muudame maailma paremuse suunas. See võtab aega, me pole kaugeltki kohal, kuid teame, kuhu liigume. Täius ei sünni üleöö, kuid fitnessis viivad väikesed sammud aja jooksul suure tulemuseni.

Myprotein on pühendunud jätkusuutlikuseesmärkide täitmisele ning tahame teid selle teekonna igal sammul kursis hoida.

Heiteneutraalsus

Meie pikaajaline eesmärk on saavutada aastaks 2040 heiteneutraalsus.

Liigume täies hoos, tegeledes pakendamise teekonna, jälgitavuse ja tarneahela mõjuga. Sellega aga asi ei piirdu. Tahama osutada positiivset mõju ka inimestele ja kogukondadele.

Meie lugu on selline edulugu, kus loeb iga samm ning iga tegevus kutsub esile muudatusi. Koos loome kõigile parema tuleviku.

Monomaterjalide juurde liikumine

Pakendamisel on nullheidete saavutamises suur roll. Teeme koostööd spetsialistidega ning konsulteerime kohapealsete ekspertidega, et teha parimaid otsuseid.

Esmalt meie ikooniline paun - olete ehk juba märganud väikeseid muudatusi meie pakendi välimuses ning tekstuuris. Võtsime kasutusele monomaterjali, mida on lihtsam taaskasutada.

Ühest materjalist pakend muudab taaskasutamise efektiivsemaks, sest jäätmejaamad ei pea enne ringlusse saatmist komponente eraldama.

Selle kotiga võib minna poodi või panna pehme plastiku konteinerisse koos selliste pakenditega nagu leiva- või köögiviljakotid.

Meie ümbersündinud kott on kerge ning tänu selle volditavusele saab seda lihtsasti transportida, mis võtab igast transpordist viiimast ning vähendab süsiniku jalajälge.

Myprotein'i tuubid on juba praegu taaskasutatavad ning piisavalt vastupidavad, et neid saaks taaskasutada ja uuesti täita, kui meie maitsvad ja tõhusad tooted otsa saavad.

Ka meie batoonid liiguvad monomaterjali suunas, välistades fooliumi, mis muudab taaskasutamise palju lihtsamasks ning selle tillukese pleki eemaldamine mõjutab taaskasutatava materjali kvaliteeti.

Pidev areng

Selle aasta keskmes on naasta põhitõdede juurde ning luua jätkusuutlik alus, mis on tulevikuks valmis.

Tahame iga tulevast võimalust parandada. Loodame, et olete sel teekonnal osa kogukonnast.