PRO:LONG

Treeningu ajal vastupidavuse suurendamiseks mõeldud valem

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
27.49€

Toote kirjeldus

Mis on PRO:LONG?

PRO:LONG on Myproteini preemium treeningu-aegne vastupidavuse valem, mis ühendab endas süsivesikud, proteiinid ning elektrolüüdid. Tulemusena aitab see kombinatsioon suurendada füüsilist võimekust ning vee vastuvõtlikust treeningu ajal. PRO:LONG on spetsiaalselt disainitud toode, milles on kõrge süsivesikute sisaldus ning mis võib aidata teid varustada raske treeningu ajal energiaga. See unikaalne valem ühendab endas muljetavaldavate süsivesikute segu maltodekstriinist, dekstroosist, CarBarley™ ning samuti ka Hargnenud Ahelatega Aminohapetest (BCAA), Vitamiin C ja Elektrolüütidest (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Kaltsium Di Fosfaat, Magneesiumoksiid). Iga portsjon sisaldab endas ka Kaseiin Hüdrolüsaati (PeptoPro®).

PRO:LONG kasulikkus

Süsivesikute-elektrolüütide lahendus annab oma panuse füüsilise suutlikuse suurendamisele treeningu ajal, rikastades vee vastuvõtlikust. Vitamiin C annab oma panuse korrapärasele immuunsüsteemi tööle, väsimustunde ning nõrkuse vähendamisele, energia metabolismile ja immuunsüsteemi toimimisele keset- ja pärast pikaajalist intensiivset treeningut. On soovituslik tarbida PRO:LONG(i) 45-60 minutit enne treeningut või pikaajalise füüsilise aktiivsuse keskel.

'Me muudame antud toode nime Energy ProLong vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitealane teave jäävad samaks. Ainus mis muutub on toote nimi.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Pakatab kiiresti reageerivatest süsivesikutest ning elektrolüütidest
  • Unikaalne elektrolüütide segu
  • Lisatud Vitamiin C

Soovitatav kasutamine

See sheik on disainitud spetsiaalselt rikastamaks vee vastuvõtlikust ning suurendamaks sportlikku võimekust vastupidavusspordis. Selleks, et saada tootest maksimaalset kasu, soovitame me lisada 1 1/4 suurt lusikatäit (50g), 300-500ml veele Myproteini sheikeris ning tarbida treeningu ajal. Süsivesikute-elektrolüütide lahendus annab oma panuse suutlikuse säilitamisele pikema ajaperioodi jooksul ning rikastab vee vastuvõtlikust füüsilise aktiivsuse ajal.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Ei ole sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks, sealhulgas helveste jaoks mis sisaldavad, vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada muna.

Troopikaline maitse: Pro:Long*TM* Süsivesikute segu (70%) (Maltodekstriin, Dekstroos, Vahane Odra Tärklis (CarBarley*®*)), Hargnenud Ahelatega Aminohapete Pulber (Leutsiin, Isoleutsiin, Valiin, Soja Letsitiin), Kaseiin Hüdrolüsaat (PeptoPro*®*) (Piim) (4%), Vitamiin C (Askorbiinhape), Elektrolüüdid (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Kaltsium Di Fosfaat, Magneesiumoksiid), Maitseained, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 ¼ suurt lusikatäit (50g)

Portsjone igas tootes - 30 (1.5kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1407 kJ/332 kcal 704 kJ/166 kcal 8%
Rasvad 0.5 g 0.3 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 0.1 g 0.1 g 1%
Süsivesikuid 75 g 37 g 14%
  millest suhkruid 22 g 11 g 12%
Valgud 5.8 g 2.9 g 6%
Sool 0.75 g 0.38 g 6%
Vitamiin C   500 mg 625%
Kloriid   200 mg 25%
      Igas portsjonis
L-Leutsiin     2.5 g
L-Isoleutsiin     1.25 g
L-Valiin     1.25 g

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb Troopika maitsel. Valides alternatiivina teise maitse, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

PRO:LONG

Vali pilt

PRO:LONG
Back to top