• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Phosphatidyl Serine

Cortisol suppressor

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
40.99€

Toote kirjeldus

Mis on Phosphatidyl Serine?

Phosphatidyl Serine on naturaalselt esinev toitaine, mida kutsutakse fosfolipiidiks ning mis on tähtis inimese rakumembraani osa. Seda leidub kõrgetes kontsentratsioonides rakumembraanides, kus on kõrge metabooliline aktiivsus: ajus, südames, maksas ning skeletilihastes.

Phosphatidyl Serine kasulikkus

Phosphatidyl Serine on saadaval kergesti segatava pulbri kujul, mida on mugav lisada vedelikele või teistele pulbri kujul olevatele toidulisanditele.

Kellele on Phosphatidyl Serine sobilik?

Phosphatidyl Serine on sobilik igaühele, kellel on kiire eluviis ning kes soovib suurendada Phosphatidyl Serine tarbimist. On soovituslik tarbida 300mg Phosphatidyl Serine iga päev.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Kergesti segatav
 • Naturaalselt esinev toiteaine
 • Üle 66 portsjoni

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 1.5g toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kord päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud tarbimiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostiosi paksus kirjas. Sisaldab Soja.

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Soja Letsitiin (contains Phosphatidyl Serine)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1.5g

Portsjone igas tootes - 66 portsjoni 300mg Phosphatidyl Serine)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
Phosphatidyl Serine     300 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Phosphatidyl Serine

Vali pilt

Phosphatidyl Serine
Back to top