• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

PeptoPro

Kaseiini Hüdrolüsaadid

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
42.49€

Toote kirjeldus

Mis on PeptoPro®?

PeptoPro® on eelnevalt seeditud proteiin, mis vees täielikult lahustuv, sisaldades rohkem kui 60% unikaalseid hüpo-allergilisi di- ja tri peptiide. Need peptiidid omandatakse kiiremini kui mistahes terved proteiinid või isegi üksikud aminohapped. PeptoPro® on samuti valmistatud ka kaseiinist, millel on hüdrolüüsi tase 20%.

PeptoPro® kasulikkus

PeptoPro® on valmistatud kõrgeima kvaliteediga proteiini allikatest ning on praktiliselt rasva ja laktoosivaba. PeptoPro® sisaldab 17g proteiini igas portsjonis, mis aitavad teil kasvatada & säilitada lihasmassi.

Kellele on PeptoPro® sobilik?

PeptoPro® on ideaalne igaühele, kes soovib lisada kõrgkvaliteetset kaseiini koos proteiinidega oma toitumiskavasse. PeptoPro® on sobilik kasutamiseks nii enne kui ka pärast treeningut.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Sisaldab kõiki 20 aminohapet, mida vajatakse lihastes proteiini sünteesiks
  • Aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele & säilitamisele

Soovitatav kasutamine

Proteiin aitab kasvatada & säilitada lihasmassi. Selleks, et saada tootest maksimaalset kasu soovitame me lisada ²/³ suurt lusikatäit (30g) toodet, 150-250ml veele Myproteini sheikeris ning tarbida 30. minutit enne ja/või pärast treeningut. Alternatiivina võite tarbida päeva jooksul, et suurendada proteiini päevast tarbimist.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allrgeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni, soja ning muna.

Marjaplahvatuse maitseline: PeptoPro*®* (Kaseiini Hüdrolüsaadid) (Piim), Maitseained, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Peedipunane), Lilla Porgandi Ekstrakt, Magusaine (Sukraloos)

Maitsetu: PeptoPro*®* (Kaseiini Hüdrolüsaadid) (Piim)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - ²/³ lusikatäit (20g)

Portsjone igas tootes - 25 (500g), 50 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1441 kJ/340 kcal 288 kJ/68 kcal 3%
Rasvad 1.5 g 0.3 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 0.5 g 0.1 g 1%
Süsivesikud 0.5 g 0.1 g 0%
  millest suhkrud 0 g 0 g 0%
Valgud 81 g 16 g 32%
Sool 3.8 g 0.76 g 12%

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

PeptoPro

Vali pilt

PeptoPro
Back to top