• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

  • Vegan

    Vegan

Mythermo™

Kõrgkvaliteetne kaalulangetamise valem

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
28.59€

Toote kirjeldus

Mythermo™ on laineid lööv kaalulangetamise toidulisand, mis on täpselt disainitud selleks, et te kaotaksite püsivalt treenides lisakilosid. Unikaalne kombinatsioon järgmise-põlvkonna koostisosade sobitamisest teeb sellest tõeliselt innovatiivse toote, mis peab kindlalt olema igal inimesel, kes on pühendunud oma eesmärkidele kaotada kaalust ning on pidevalt liikvel.

Kola Nut, Kola puu vili, mis kasvab troopilistes Aafrika vihmametsades, on see miski mis eristab selle valemi mistahes teisest. Kola Nut(i) naturaalne ekstrakt võib aidata toetada teie kaalulangetamist ning edaspidi kontrollida paremini kehakaalu - tehes sellest asendamatu koostisosa aitamaks teil langetada kaalust. Koliini näol on tegemist veel ühe võtmekoostisosaga, sest see annab oma panuse korrapärasele lipiidide metabolismile, teisisõnu on sellel tähtis roll kontrollimaks, et rasv saaks töödeldud energiaks.  

Mythermo™ on samuti välja töötatud rikastamaks teie treeninguid ning suurendamaks teie energiatasemeid, lisaks millele sisaldab see ka naturaalseid kofeiini allikaid ning B vitamiine. Kola Nut ning Guaraana on peamised koostisosad miks igas portsjonis sisaldub 100mg kofeiini, mis on hästi tuntud stimulant, aitamaks suurendada valmisolekut ning parandades keskendumisvõimet (varustades vähemalt 75mg kofeiiniga igas portsjonis). Me oleme samuti lisanud 125mg TeaCrine® igasse portsjoni. Tegemist on ühendiga, mis on molekulaarselt sarnane kofeiini struktuuriga, pakkumaks seda lisa suutlikkust. Vitamiin B6 ning B12 annavad oma panuse korrapärasesse energia metabolismi ning vähendavad väsimustunnet.

Me oleme samuti lisanud Põisadru ehk merevetikaid, mida leidub Põhjamere kallastelt, mis on suurepärane naturaalne joodi allikas. Jood annab oma panuse korrapärasesse kognitiivsesse funktsiooni ning aitab korrapäraselt toota kilpnäärme hormoone ja kontrollida selle tööd. Selleks, et valem oleks täiuslik, oleme me lisanud ka naturaalseid ekstrakte, milleks on Viinamarja Seemne ekstrakt ning Valge Aedoa ekstrakt.

Mythermo™ sisaldab kofeiini 100mg igas portsjonis, proovige Mythermo X-Treme™, saamaks veelgi suuremat kofeiini kogust.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Sisaldab Koliini, mis aitab kaasa normaalele lipiidide metabolismile
  • Kola Nut aitab kaasa salenemisele ning aitab kontrollida kehakaalu
  • Sisaldab joodi, riboflaviini ning vitamiin B12, mis kõik aitavad kaasa korrapärasele energia metabolismile

Soovitatav kasutamine

Tarbige 3 kapslit päevas. Parim on tarbida enne treeningut.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mida soovitatakse tarbida tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoiatus: Kõrge Kofeiini sisaldus. Ei ole soovitatav lastele ning lasteootel naistele. Sisaldab 100mg kofeiini igas päevases portsjonis

Koostis

Valge Aedoa Ekstrakt, Kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose), Koliinvesiniktartraat, Põisadru, Viinamarja Seemne Ekstrakt, Guaraana, TeaCrine® (Theacrine), Kola Nut, Veevaba Kofeiin, Vitamiin B12, Värvaine (E171), Bioperine® (Musta Pipra Ekstrakt), Vitamiin B6.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3 kapslit

Portsjone igas tootes - 30 (90 kapslit), 60 (180 kapslit)

Toitumisalane teave

    Igas portsjonis *RI
Vitamiin B6   4.2 mg 300%
Vitamiin B12   50 µg 2000%
Jood   400 µg 267%
      Igas portsjonis
Valge Aedoa Ekstrakt   500 mg
Põisadru   200 mg
Viinamarja Seemne Ekstrakt   150 mg
Guaraana   125 mg
Theacrine (TeaCrine®)   125 mg
Kola Nut   100 mg
Koliin   90 mg
Kogu Kofeiin (sh. Guaraana & Kola Nut)   100 mg
Musta Pipra Ekstrakt (Bioperine®)   5 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Mythermo™

Vali pilt

Mythermo™
Back to top