Jõulukomplekt

Küpsised & Kreem

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
Oli: 99.94€ 79.95€ Salvesta: 19.99€
Läbimüüdud

Saadavus:

Toote kirjeldus

Jõulud on taas käes ning MyProtein on aidanud teil leida täiusliku kingituse sellel pidulik ajal toetamaks oma või oma lähedaste treeningu eesmärke. Meie pidulik komplekt sisaldab 6 meie enim müüdud toodet, seda kõike suurepärase hinnaga. Antud komplekt on ideaalne spordihuvilistele ning samuti ka lähedastele ning armastatud inimestele, ootamaks kuuse all olles avamisel näha inimeste naeratusi.

Jõulukomplekt sisaldab:

Impact Whey Protein - Küpsised & Kreem, 1kg

100% kõrgkvaliteetne vadakuvalgu kontsentraat, mis sisaldab rohkem kui 20g proteiini igas portsjonis ning käepärast aminohapete profiili. Kõrge proteiinisisaldus aitab nii säilitada kui ka kasvatada lihasmassi.

Vitamiin D3 - 180 kapslit

Vitamiin D3 on mitmeid tähtsaid ülesandeid organismis. Nende alla kuulub korrapärane kaltsiumi ning fosfori imenduvus ning kasutamine, säilitada õiget kaltsiumi taset, hoida tervena nii luud kui ka lihaste funktsioonid ning viimaseks aidata kaasa immuunsüsteemi toimimisele ning rakkude jagunemisele.

Total Nutri Greens - Troopiline, 330g

Total Nutri-Greens on pulbri kujul olev toitude segu, mis sisaldab 22 erinevat võimalikult naturaalseid kogutoite ning puu-ja juurviljade ekstrakte. Total Nutri-Greens pakatab naturaalselt esinevatest toitainetest, mille moodustavad suur valik puuviljade pulbreid ning vetikad, sh: Spirulina, Wheat Grass, Acerola Mari, Brokkoli, Spinati lehed, Granaatõun, Õunakiud, Tomat, Leedrimari, Mustikas ning Chlorella.

Kuum Proteiinišokolaad - 1kg

Kuum Proteiinišokolaad on maitsev soe jook, millel on naturaalne šokolaadi maitse ning mis sisaldab rohkem kui 15g proteiin igas portsjonis, mis on saadud unikaalsest segust: Piimavalgu kontsentraat, PeptoPro® (Kaseiin Hüdrolüüdid) ning Mitselaarsest Kaseiinist. Kõrge proteiini sisaldus aitab kasvatada ning säilitada lihasmassi.

Instant Oats - Maitsetu, 2.5kg

Instant Oats on allikas süsivesikutest ning 4.4g Beeta-Glükaanist iga 100g kohta. Tarbides Beeta-Glükaane kaerast või odrast toidu kaudu vähendab glükoositaseme tõusu veres peale söögikordi.

Hargnenud Ahelaga Aminohapped (BCAA’s) - Vaarika Limonaad, 250g

Hargnenud Ahelaga Aminohapped on asendamatud aminohapped, mis sisaldavad tasakaalus 2:1:1 Leutsiini, Isoleutsiini ning Valiini. Need aminohapped on asendamatud sellepärast, et neid ei suudeda sünteesida kehas, seega peab neid tarbima kas toidu või toidulisandite näol.

MAITSED, TOOTED NING SUURUSED VÕIVAD OLLA VAHETATUD ILMA TEATEDA, OLENEVALT SAADAVALOLEKUST LAOS.

Peamised eelised

  • Suurepärane saadus raha eest
  • Kuus populaarset toidulisandit
  • Täiuslik komplekt selleks pidulikuks sündmuseks

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Jõulukomplekt

Vali pilt

Jõulukomplekt
Back to top