• Gluten Free

    Gluten Free

Glükosamiinsulfaat

Aitab hoida liigesed tervena

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
15.99€

Toote kirjeldus

Mis on Glükosamiinsulfaadi Kaalium?

Glükosamiini toodetakse looduslikult meie kehas, kuid puuduvad peamised toidud, mis seda ainet sisaldaksid. Glükosamiin on üks peamiseid strukturaalseid komponente lihaskudedes, mida leidub sünoviaalvedelikus, kõõlustes, sidemetes ning lihastes.

Glükosamiinsulfaadi Kaaliumi kasulikkus

Glükosamiin on alguspunktiks mitmete tähtsate makromolekulide sünteesiks. Nende alla kuuluvad glükoproteiinid, glükolipiidid ning glükosaminoglükaanid.

Kellele on Glükosamiinsulfaadi Kaalium sobilik?

See on sobilik igaühele, kes soovib suurendada Glükosamiini tarbimist.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Tähtsaim komponent lihaskudedes
  • 100% Glükosamiinsulfaat
  • Kergelt segatav pulber

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 1g toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kaks korda päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases kus käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Glükosamiinsulfaat (Vähid) (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/6 tsp (1g)

Portsjone igas tootes - 250 (250g), 500 (500g)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
Glükosamiinsulfaat     1 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Glükosamiinsulfaat

Vali pilt

Glükosamiinsulfaat
Back to top