Saage täiendab 10% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset

JOOMISEKS VALMIS PROTEIINISHEIGID

8 tulemused

Otsite valmis proteiinisheiki joomiseks ? Meie kõrge proteiinisisaldusega joogid on disainitud spetiaalselt selleks, et pakkuda mugavust ning kerget viisi lisamaks proteiini teie tavapärasesse toitumisse.
MyProteini valmis proteiinijoogid sisaldavad suurt valikut proteiinipulbreid, seal hulgas ka vadakuvalku, et toota värskendavaid ning maitsvaid tooteid, ideaalseks kasutamiseks jõusaalis. 

Maitsvad ning toitvad proteiinijoogid Meie valik proteiinijooke on disainitud arvestamaks nii sportlaste kui ka spordihuvilistega, kelle toitainete vajadused on tavapäraste inimeste omadest suuremad.

Meie Protein Smoothie RTDs on suurepärane valik igaühele, kes soovib kombineerida joogis suurepärase maitse ning rikkalikku toitainete koosluse. Iga jook sisaldab 15g proteiini, mis aitab kaasa lihasmassi kasvule.

Kui te soovite vähendada tarbitavate suhkrute hulka, siis Pro Milk Zero toimetab teieni vajaminevad toitained, seda kahes naturaalses suurepärases maitses - sisaldamata suhkrut!

Kui teil on raske leida viisi, tarbimaks piisavalt proteiini, et kasvatada lihast, meeldib teile kindlasti meie Pro Milk 50 RTD, imemaitsev jook, milles sisaldub 50g proteiini, mis on saadud piimaproteiinist.

Maitske meie proteiinijooke ning alustage oma eesmärke toetava toitumisplaani rajamist juba täna.

Sorteeri:
täpsustage
Proteiinivesi

Proteiinivesi

40.99€
Proteiini Mocha (proov)

Proteiini Mocha (proov)

1.29€
BCAA Jook

BCAA Jook

16.49€
Lahja kuum šokolaad (proov)

Lahja kuum šokolaad (proov)

1.59€
Madala Kalorsusega Kuum Šokolaad

Madala Kalorsusega Kuum Šokolaad

pärit 11.39€
Kollageeniga ilukokteil

Kollageeniga ilukokteil

34.29€
Proteiini Mocha

Proteiini Mocha

17.99€
Proteiini Latte

Proteiini Latte

17.99€

Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.