Saage täiendab 10% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset

MASSI LISAMINE

12 tulemused

Kui te näete vaeva massi lisamisel, soovite tarbida lisakaloreid või asendada söömakordi, sisaldab MyProteini massilisajate seeria suurepäraseid segusid, aitamaks teil saavutada soovitud eesmärk.

Massi lisamiseks mõeldud toidulisandid


Massi lisamise sheigid


Alustades Impact Weight Gainer-ist ja Hard Gainer Extreme-st, lõpetades kõik-ühes toodetega, milleks on Hurricane XS, sisaldab meie massi lisamiseks mõeldud toidulisandite seeria kõiki vajalikke toitaineid, aitamaks luua kalorite ülejääk, mis on vajalik kaalutõusu juures. 
Meie massilisajad sisaldavad komplektseid segusid proteiinist, aminohapetest, kiirelt vabanevatest süsivesikutest ning rasvadest. Lisaks sellele, sisaldub meie valikus ka massilisajaid, mille koostisest võib leida kreatiini, mis on tuntud kui füüsilise võimekuse tõstja lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul (nt: Hurricane XS), tehes nendest lisandi näol huvitava täienduse sportlaste seas, kes soovivad saavutada eelist võistlustel. 

  
Proteiini batoonid ja snäkid


MyProteini massiilisajate nimekiri ei piirdu ainult proteiinisheikidega, kui te mõtlete, kuidas kaalust juurde võtta ning teha seda suurema vaevata, on meie valikus suurepärased käepärased snäkid, mis on ideaalsed suurendamaks saadavata kalorite hulka. Meie massilisajate valik pakub lisaks ka kõrge proteiinisisaldusega proteiiniputru ning 100% naturaalseid pähklivõisid.


Eine asendamine


Meie Makro:Meal on spetsiaalselt loodud neile, kes soovivad suurendada lihasmassi, kuid kellel on seda kiire graafiku tõttu ning aega raiskamata raske teha. Meie murevaba alternatiiv, mis sisaldab rohkem kui 25 grammi proteiini igas portsjonis on suurepärane eine asendaja.Sorteeri:
täpsustage
Kaalikasvataja Segu

Kaalikasvataja Segu

pärit 32.99€
Massilisaja Segu

Massilisaja Segu

pärit 33.99€
Naturaalne Maapähklivõi

Naturaalne Maapähklivõi

5.0 1
pärit 8.49€
Naturaalne Mandlivõi

Naturaalne Mandlivõi

pärit 17.99€
Kiirkaerahelbed (100%)

Kiirkaerahelbed (100%)

pärit 4.49€
DigestiMax

DigestiMax

17.99€
All-in-one Perform Segu

All-in-one Perform Segu

pärit 44.99€
Täielik Hommikusöögisegu

Täielik Hommikusöögisegu

38.49€
Light proteiinibatoon (proov)

Light proteiinibatoon (proov)

2.99€
Veegan Gainer Segu

Veegan Gainer Segu

45.69€
Munakollase Pulber

Munakollase Pulber

20.49€
Manon Weight Gain Bundle

Manon Weight Gain Bundle

115.19€

Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.