Saage täiendab 10% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset

KREATIIN

8 tulemused

Kreatiini leiab looduslikult ka kehast, kus seda kasutatakse, et luua ATP ehk adenosiintrifosfaat, mis on universaale energia talletaja- ja ülekandja. Samuti on võimalik kreatiinivarusid täiendada süües punast liha, kuid mugavaim viis oma kreatiinivarude suurendamiseks on võtta vastavaid kreatiini lisandeid.


Kellele on kreatiin sobilik?Kreatiin on maailmas enim uuritud lisand. Sellega on tehtud sadu kliiniliseid uuringuid kõikvõimalikel spordialadel ning see on veenvalt läbinud kõik katsed. 

Kreatiini mõju, suurendada füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute ajal on teaduslikult tõestatud. Sellepärast võib leida väga suure hulga sportlasi, kes tarbivad kreatiini toidulisandeid, alustades jõusaalihaidest ja pikamaajooksjatest, lõpetades igaühega kes soovib parandada oma sportlikke tulemusi. 

Kreatiini näol on tegemist täiusliku lisandiga, mis aitab parandada võimekust ning annab konkurentsieelise, aitamaks näidata paremaid tulemusi ning jõuda uute saavutusteni. Populaarseim kreatiini lisand on kreatiinmonohüdraat.


Kreatiini põhised segud


Tänu oma võimetele suurendada sportlikku võimekust, lisatakse kreatiini tihti enne treeningut kasutatavatele segudele. Näitena võib välja tuua meie toote Creapump, mis kombineerib endas 5 grammi kreatiini (Creapure®), koos 20 grammi süsivesikute ning vajalike aminohapetega. (citrulline malate, arginine and taurine). 

Veel üks näide on meie enne treeningut kasutamiseks mõeldud segu MYPRE, mis sisaldab enda koostises lisask 4. grammile kreatiinile ka korraliku kogust kafeiini, BCAAsid ning teisi tähtsaid aminohappeid. 

Kreatiini põhised segud on täiuslikud alternatiivid harjumuspärastele kreatiini lisanditele, et pakkuda tõelist ning märgatavat muutust teie treeningutel.


Millal võtta kreatiini?


Põhiline reehel lisandite tarbimisel ütleb järgnevat: vajalik on tarbida 20 grammi kreatiini iga päev, esimese viie päeva jooksul ( jagatuna 5 grammistesse doosidesse terve päeva vältel ) - seda tuntakse kui kreatiini laadimise faasi - millele järgneb 5 grammi kreatiini tarbimine järgmistel päeval ning seda tuntakse kui säilitamise faasi. Tänapäeva kirjandus soovitab jätte vahele laadimise faasi ( kuigi siis võtab rohkem aega, et teie lihasrakud küllastuksid kreatiiniga )

Parimate tulemuste saavutamiseks, proovi tarbida kreatiini koos oma lemmiku süsivesikutest pakatava joogiga.Sorteeri:
täpsustage
Kreatiinmonohüdraat

Kreatiinmonohüdraat

5.0 1
pärit 5.99€
Kreatiin Monohüdraat

Kreatiin Monohüdraat

22.79€
Kreatiini monohüdraat Elite

Kreatiini monohüdraat Elite

9.00€
Save 8.99€
Creapure® kreatiin

Creapure® kreatiin

pärit 10.99€
Kre-Alkalyn® kreatiin

Kre-Alkalyn® kreatiin

25.99€
Creapure® Mikroniseeritud Kreatiin

Creapure® Mikroniseeritud Kreatiin

32.59€
Kreatiinglükonaat (100%)

Kreatiinglükonaat (100%)

11.49€
DRCaps® Kreatiin Monohüdraat

DRCaps® Kreatiin Monohüdraat

23.49€

Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.