37% ALLAHINDLUST ENAM KUI 200 TOOTELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT
30% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: EE30

Whether it’s for strength, size, or confidence, there are plenty of ways to reach your goal.

Kasvata lihaseid

Lihaste kasvatamine ei pea olema keeruline. Olgu selleks siis tugevus, suurus või enesekindlus, eesmärgi saavutamiseks on palju võimalusi.

Meil on teie treeninguteks asjatundlikke nõuandeid kõige kohta alates kulturismist kuni jõutõstmiseni, funktsionaalse fitnessi ja muu kohta.

Kütuse kasvatamine kvaliteetsete valgulisanditega. Seal on klassikalised pulbrid, uuenduslikud ja auhinnatud koostised ning suupisted, mis toetavad teid liikvel olles, et saaksite oma lihaseid kasvatada. Ja nautida seda samal ajal.

Näpunäited lihaste kasvatamise alustamiseks

Mida on teil vaja, et alustada oma lihaste kasvatamise teekonda?


Ükskõik, kas soovite seada endale uue väljakutse või treenida võistlemiseks, nõuab lihaste kasvatamine veidi pühendumist. Siin on, mida eksperdid ütlevad:

  • Treeni õigesti. Koosta treeningprogramm ja pea sellest kinni. Lihaste järkjärguline ülekoormamine seansside ajal on üks parimaid strateegiaid lihaste kasvatamiseks.
  • Söö piisavalt kaloreid ja valku. Seda on kõige raskem saavutada, kuid õige toitumiskava järgimine ja iga paari kuu tagant muutmine on edu saavutamiseks oluline.
  • Uni ja puhkus on tulemuste saavutamiseks üliolulised. Võtke regulaarselt puhkepäevi ja püüdke igal õhtul 6-8 tundi. See on koht, kus teie lihased kasvavad ja kohanduvad teie treeningutega.

Treeningjuhend alustamiseks

Avastage oma treeningprotsessi jaoks ideaalne treeningjaotus.

Klassikaline viiepäevane jõusaalirutiin koos kahe puhkepäevaga tagab elutähtsa taastumisaja. Võite teha viis päeva järjest või kasutada paindlikkust kahe- ja ühepäevase lähenemisviisi abil.

Kaaluge selliseid valikuid nagu ülemine-alumine poolitus (ülakeha päev, alakeha päev, puhkus) või lihaspetsiifiline jaotus (selg/biitseps, jalad, puhkus, rind/õlad/triitseps, jalad, puhkus). Koostage teie vajadustele ja ajakavale vastav treeningplaan, kasutades igast treeningust ja puhkepäevast maksimaalselt tasakaalustatud treeningreisi.

Need, kellel on kiirem ajakava, saate siiski lihaseid kasvatada 3-päevase nädalas jõusaalirutiini abil. Proovige esmaspäevast kolmapäevast reedeni lähenemist või valige kolm mittejärjestikust päeva, mis sobivad teie ajakavaga kõige paremini.

Parim on keskenduda igal seansil kogu keha treeningutele, mis on suunatud suurematele lihasrühmadele, et saavutada maksimaalne lihasmass ja üldine treenitus. Pidage meeles, et järjepidevus on võtmetähtsusega, nii et kasutage oma jõusaalipäevadest maksimumi ja laske kehal puhkepäevadel end laadida, et saavutada pidevat arengut ja pikaajalist edu.

Miks on toitumine oluline?

Toitumine on see, mis toidab keha treeninguteks ja aitab kehal taastuda.

Lihaste kasvatamine nõuab tavaliselt lisakalorite söömist või joomist, mis on kütus, mida teie keha vajab kasvamiseks ja nõudmiste täitmiseks.

Suur kalorite ülejääk võib aidata teil kiiremini ja rohkem volüümi lisada, kuid võib ka suurendada keharasva hulka. Väiksem kalorite ülejääk võib minimeerida keharasva lisamist, kuid lihaste kasvatamine võib võtta kauem aega. Toitumisspetsialistid soovitavad üldiselt tarbida 300–500 täiendavat kalorit päevas lisaks igapäevasele vajadusele.

Olulist rolli mängib ka valk. See aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele ning luude säilimisele. See on vajalik uue koe moodustumiseks kehas ja aitab taastuda.

Treeningu ajal on oluline ka mõelda, kust teie energia tuleb. Süsivesikud on lihaste ülesehitamisel üliolulised, kuna annavad treeninguteks energiat ja täidavad glükogeenivarusid, aidates kaasa kiiremale taastumisele. Samuti hõlbustavad need lihaste kasvu ja paranemist, soodustades toitainete tarnimist lihasrakkudesse insuliini vabanemise kaudu.

Oleme siin selleks, et lihaste kasvatamiseks õigete toodete leidmine oleks lihtne.