OSTA ROHKEM JA SÄÄSTA ROHKEM
KUNI 37% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: ROHKEM

Wellbeing isn't just a goal — it's a series of healthy habits that help you lead a fulfilling and healthy life.

Tasakaalustatud elustiil

Heaolu ei ole lihtsalt eesmärk – see on terve rida harjumusi, mis aitavad teil elada täisväärtuslikku ja tervislikku elu. Ja nende harjumuste järgimise saladus? Muutes need nii nauditavaks, et te soovite trenni teha.

Ja kui olete kindlaks teinud, mida oma kehasse panite, on aeg mõelda, kuidas te seda liigutate. Olenemata sellest, kas tegelete jõutreeningutega või joogaga paindlikkuse ja liikuvuse saavutamiseks, on ellu tasakaalu toomiseks palju võimalusi. Lase ekspertidel end juhendada.

Jooga: leidke oma liikuvus.

Jooga teeb enamat kui tugevuse suurendamine ning paindlikkuse ja liikuvuse parandamine – sellel on palju kasu ka teie vaimule.


Jooga seisneb tasakaalu ja koordinatsiooni loomises. Esitage endale väljakutseid uute poosidega – erinevate pooside valdamine annab uskumatult jõudu ja võib aidata suurendada teie enesekindlust. See sunnib teid peatuma ja olema täielikult hetkes, mis võib olla abiks ärevuse vähendamisel. See on ideaalne viis hetkes olemist harjutada.

Õnnehormoonid

Füüsiline aktiivsus võib vabastada õnnehormoone – need, mis reguleerivad meeleolu, parandavad stressile reageerimist ja aitavad sul selgemalt mõelda.


Kui teete trenni, vabastab teie keha endorfiine – keha loomulikku valuvaigisti. Need kemikaalid suhtlevad teie aju retseptoritega, et vähendada füüsilise valu tajumist. See tähendab, et pingeline või pikaajaline treening võib aidata teil end füüsiliselt paremini tunda.


Peale treeningut vabanevad ka serotoniin ja dopamiin, mis reguleerivad meeleolu. Regulaarne füüsiline treening võib aidata tõsta nende kemikaalide kontsentratsiooni teie ajus, aidates teil säilitada püsivamat ja stabiilsemat positiivset meeleolu.

Tunne end hästi nii seest kui väljas

Vitamiinid ja mineraalid saadakse tavaliselt toidust, mida me sööme. Mõnikord võib olla teil kiire, mis tähendab, et te ei pruugi oma dieedist nii palju saada, kui soovite.


Alates vaimu, südame ja luude tervena hoidmisest kuni energiataseme ja soolestiku toetamiseni – vitamiinide ja mineraalide toidulisandid aitavad hoida keha kontrolli all, kui seda kõige rohkem vajate.

Miks on toitumine oluline?

Teie keha väärib arenemiseks parimat tuge. Siin tulebki mängu õige toitumine.

Hea toitumine on ülioluline, kuna see annab olulisi toitaineid energia, kasvu ja üldise heaolu jaoks. See ennetab kroonilisi haigusi, toetab elundite talitlust ja parandab vaimset tervist. Tervislikud toiduvalikud võivad ära hoida kroonilisi haigusi, kognitiivseid võimeid ja emotsionaalset stabiilsust, tagades õnneliku ja õitsva elu.

Ja kuigi me kõik püüdleme tervisliku toitumise poole, olgem ausad – mõnikord ei suuda salat pitsaviiluga võistelda. Mõelge toidulisanditele kui oma abimehele, tagades, et teie keha saab kõik vajalikud toitained.

Juhendame teid õigete eesmärkideni, mis vastavad teie eesmärgile.