OSTA ROHKEM JA SÄÄSTA ROHKEM | KUNI 38% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: ROHKEM

Myprotein Privaatsuspoliitika


Myprotein on pühendunud klientide privaatsuse kaitsmisele. Palun võtke aega käesoleva teatisega tutvumiseks. See selgitab informatsiooni, mida teie kohta kogume, kuidas seda kasutame ja seda, millised on teie õigused. THG Nutrition Limited ("Myprotein", "meie", "me") on isikuandmete, mida kogutakse läbi või seosesMyprotein`iga ja mistahes seonduvaäpi kaudu ("Veebileht"), kontrollija.


Milliseid isikuandmeid me teie kohta kogume?


Kogume isikuandmeid, mida meile ise ja läbi veebilehe kasutamise annate.

See info võib sisaldada:’

Infot, mida meile annate, kui Veebilehte kasutate (nt. teie nimi, kontaktandmed, sugu, tootearvustused ja mistahes info, mille lisate oma konto profiilile);

Tehingute ja arveldamise informatsiooni: kui teete meie Veebilehelt oste või kasutate seda (nt. krediitkaardi/deebetkaardi andmed ja tarneinfo);

Salvestusi teie suhtlusest meiega (nt. kui võtate ühendust klienditeeninduse meeskonnaga, suhtlete meiega sotsiaalmeedia vahendusel);

Infot, mille meile annate, kui osalete võistluses või küsitluses;

Informatsiooni, mida kogutakse automaatselt kasutades küpsiseid ja teisi jälgimistehnoloogiaid (nt. milliseid lehekülgi olete vaadanud ja kasklikkisite oma e-maili uuenduste lingil). Võime koguda mistahes informatsiooni seadme kohta, mida meie Veebilehel sisenemiseks kasutate;

ja Muud informatsiooni, mis on vajalik Veebilehe pakkumiseks, näiteks võime teie loal saada juurdepääsu teie asukohale. Kui te teete oste ka ühes meie poodidest, võime kombineerida infot, mida meile poes annate (nt. kui sooritate ostu või liitute meie e-mailide nimekirjaga poes) ülalmainitud informatsiooniga.Milleks me neid isikuandmeid kasutame?


Olenevalt sellest, kuidas te meie Veebilehte kasutate, teie suhtlusest meiega ja lubadest, mida meile annate võivad teie isikliku informatsiooni kasutamise eesmärgid olla järgnevad:

Selleks, et täita teie tellimust ja säilitada teie online konto.

Selleks, et hallata ja vastata mistahes päringutele ja kaebustele, mis on tehtud meie klienditeeninduse meeskonnale.

Selleks, et personaliseerida Veebilehte teie jaoks ja näidata teile sisu, mis me arvame, et võiks teile kõige enam huvi pakkuda, tuginedes teie konto informatsioonile, ostude ajaloole ja sirvimise aktiivsusele.

Selleks, et parandada ja säilitada Veebilehte ja jälgida selle kasutamist. Turundusuuringuteks, nt. võime võtta teiega ühendust, et saada oma toodete kohta tagasisidet.

Selleks, et saata turundussõnumeid ja näidata teile suunatud reklaame, mille kohta oleme teilt saanud nõusoleku või milleks meil on luba. Turvalisuse eesmärkideks, et uurida pettust ja vajadusel enda kaitsmiseks kolmandate osapoolte eest.

Selleks, et täita oma juriidilisi ja regulatiivseid kohustusi.'Toetuma teatud juriidilisele alusele, andmekaitse seadusele, et töödelda teie isikuandmeid:

Kuna teiega lepingu sõlmimiseks on vaja andmeid töödelda või võtta ette samme enne teiega lepingusse astumist (nt. kui olete meilt ostu sooritanud, kasutame teie isikuandmeid makse töötlemiseks ja tellimuse täitmiseks).

Kuna meil on teiepoolne nõusolek (nt. kui võtate meiega päringu teel ühendust lisades valikulist informatsiooni oma konto profiilile või kui nõustute meilt turundusinfo saamiseks). E-kaubanduse pakkujana on meie juriidilistes huvides oma teenuste säilitamine ja propageerimine.

Selleks, et pakkuda parimaid tooteid ja kliendikogemust püüame alati rohkem oma klientide kohta teada saada. Kasutame teie kohta käivat informatsiooni, et kohandada teie Veebilehe vaadet, et muuta seda pakutavate toodete ja eripakkumiste näol palju huvitavamaks.

Meie Veebileht võimaldab teil lisada oma konto profiilile täiendavat informatsiooni nagu näiteks infot oma kehatüübi, juuste tüübi, juuste seisukorra, treeningrežiimi, soorituslike eesmärkide, pikkuse ja kaalu kohta. Kohtleme seda informatsiooni erilise tundlikkusega, sest me mõistame, et see võib paljastada informatsiooni näiteks teie tervise või rahvuse kohta. Te ei pea seda infot meile andma ja võite selle mistahes ajal kustutada.Turundus


Meile meeldib oma klientidega suhelda, olenevalt teie turunduseelistest, võime kasutada teie isikuandmeid, et saata teile e-maili, telefoni või posti teel turundussõnumeid. Mõned nendest sõnumitest võivad olla teie jaoks kohandatud ja põhineda eelneval sirvimisajalool ja muul informatsioonil, mida me teie kohta omame.

Kui te ei soovi enam meilt turundussuhtlust saada (või soovite uuesti liituda!), saate muuda oma eelistusi mistahes ajal võttes meiega ühendust (kontaktid allpool), klikkides mistahes e-mailis oleval ‘loobun’ lingil või uuendades oma konto sätteid. Kui loobute turundusest pange tähele, et võime teiega teenindussõnumite teel aeg-ajalt ühendust võtta (nt. tellimuse ja tarne kinnitused, mistahes info teie juriidiliste õiguste kohta).

Võite meie Veebilehel näha ka kolmandate osapoolte reklaame, kaasaarvatud sotsiaalmeedias. Need reklaamid võivad olla teie jaoks küpsiste abil kohandatud (need jälgivad klientide tegevusi veebilehel, et võimaldada meil pakkuda meie Veebilehte külastanud klientidele vastavaid reklaame). Kui näete sotsiaalmeedias reklaami võib see olla põhjusel, et oleme kaasanud sotisaalmeedia oma klientidele reklaame näitama või nendele kasutajatele, kes vastavad meie klientide demograafilisele profiilile. Mõnedel juhtudel võib see sisaldada teie e-maili aadressi jagamist sotsiaalvõrgustikuga. Kui te ei soovi enam näha kohandatud kuulutusi saate muuta küpsiste ja privaatsuspoliitika sätteid oma brauseris ja nendel kolmanda osapoole veebilehtedel.Kellega neid isikuandmeid jagame?


Jagame klientide isikuandmeid kolmandate osapooltega järgmistel asjaoludel:

Teiste ettevõtetega, mis kuuluvad sellesse ettevõtete gruppi, kui see on vajalik Veebilehe kasutamiseks.

Oma varustajate ja teenusepakkujatega, kes on meie koostööpartnerid, nt. maksetöötlejad ja tarnefirmad.

Oma professionaalsete ja juriidiliste nõustajatega.

Kolmandate osapooltega, mis tegelevad pettuste ennetamise ja avastamisega. Õiguskaitseorganite või teiste valitsusasutustega, nt. pettuse raporteerimiseks või vastuseks seaduslikule järelpärimisele.

Juhul, kui peaksime oma ettevõtte varasid müüma võivad meie klientide isikuandmed olla potentsiaalsele ostjale avalikustatud. Sellise sündmuse korral teeme mõistlikke katseid tagada, et ostja on käesolevate Privaatsustingimustega seotud.

Vastasel juhul, kui meil on olemas teie nõusolek või kui see on meil muul moel õiguslikult lubatud.Salvestamine ja säilitamine


Kasutame ülemaailmseid teenusepakkujaid. Sellest tulenevalt võidakse teie isikuandmeid töödelda riikides, mis asuvad väljaspool Euroopat, kus teil on seoses teie andmetega vähem juriidilisi õigusi, kui kohaliku seadusega. Kui kanname isikuandmeid üle väljapoole Euroopa Majanduspiirkonda, tagame, et rakenduvaid seadusi järgitakse ning et teie privaatsusõigusi kaitstakse asjakohaste kaitsemeetmete, eriti ELi standardsete lepinguliste klauslite abil. Palun võtke meiega ühendust, kui soovite nende kaitsemeetmete kohta rohkem infot.

Hoiame teie isikuandmeid nii kaua, kui me neid ülalmainitud eesmärkidel vajame, seega see periood varieerub olenevalt teie suhtluses meiega. Näiteks, kui olete meie juurest ostu sooritanud hoiame teie ostu andmed teatud vajaliku aja jooksul alles maksude ja garantii eesmärgil. Võime alles hoida ka teiega toimunud kirjavahetuse (näiteks kui olete esitanud toote kohta kaebuse) nii kaua, kui vaja, et end juriidiliste nõuete eest kaitsta. Kui meil lõpeb vajadus info alles hoidmisele, kustutame selle. Palun pange tähele, et kui loobusite meie marketingi suhtlusest, hoiame teie e-maili aadressi alles tagamaks, et me ei saada teile tulevikus turunduse e-maile.Turvalisus


Veebileht tagab, et andmed on teie lahkumisel krüpteeritud. See protsess koosneb andmete konverteerimisest või andmete kodeerimisest, et ennetada neile volitamata juurdepääsu. Veebileht järgib seda protsessi ja rakendab turvalisi meetodeid, et tagada kõigi krediitkaartide ja deebetkaartide tehingute kaitse.Klientide andmete kaitsmiseks kasutakse nende edastamisel läbi turvaliste kommunikatsioonikanalite sellele Veebilehele või sellelt Veebilehelt krüpteerimise meetodeid nagu SSL.

Teeme omalt poolt kõik, et tagada isikuandmete kaitse koguaeg, kui meie Veebilehte külastate, me ei saa garanteerida, et meie Veebilehele edastatud info on turvaline ja terviklik.Lapsed


Meie Veebileht pole mõeldud lastele ning seda ei peaks kasutama alla 18.aastased lapsed. Me ei kogu teadlikult isikuandmeid alla 18.aastaste laste kohta.Küpsised


Meie Veebilehel kasutavad küpsiseid ja teisi sarnased tehnoloogiaid, et tagada Veebilehe teatud funktsionaalsus, et mõista ja mõõta selle sooritust ja pakkuda suunatud reklaami. Palun vaadake meie Küpsiste Poliitikat siin, et saada rohkem infot meie poolt kasutatavate küpsiste kohta ja selle kohta, kuidas saate oma küpsiste seadeid muuta.Teie õigused

Teil on seoses oma isikuandmetega õigused, seal hulgas õigus neile juurde pääseda, neid teisaldada ümber teise tuntud vormi,parandada ja nõuda oma isikuandmete kustutamist.

Teil on ka õigus oma isikuandmete kasutamisest teatud eesmärgil keelduda, seal hulgas turundusinfo saamisest. Rohkemate andmete saamiseks, kuidas turundusest loobuda vaadake ülalolevat "Turunduse" sektsiooni.

Samuti on teil õigus nõuda näiteks omaisikuandmete kustutamist; kui meie eesmärgid teie isikuandmete töötlemiseks on lõppenud; kui te esitate vastuväiteid meie isikuandmete töötlemisele õigustatud huvide alusel ja kui meil ei ole ülekaalukalt õiguspärast alust teie isikuandmete töötlemise jätkamiseks; ja kus meie töötlemine põhines teie nõusolekul, mille olete nüütseks tagasi võtnud.

Me täidame iga teiepoolse soovi oma õigusi rakenduvate seaduste ulatuses kasutada. Palun olge teadlik, et siiski leidub neile õigustele mitmeid piiranguid ja võib esineda olukordi, kus meil pole võimalik teie taotlust täita. Selleks, et teha mistahes päringuid seoses oma isikuandmetega või kui teil on küsimusi / muresid seoses oma isikuandmetega, võtke ühendust kasutades allpool olevaid andmeid. Samuti on teil õigus ühendust võtta oma kohaliku andmekaitsega tegeleva järelvalve asutusega.Võtke meiega ühendust Kui teil on küsimusi mistahes meie Privaatsuspoliitika aspekti kohta, palun võtke meiega ühendust allpool olevate kontaktide teel:


Telefon: 0161 8131481


E-mail: customer.experience@thehutgroup.com


Aadress:Customer Services,Meridian House,Gadbrook Park,Cheshire, CW9 7RA


Viimane uuendus 28/02/2022