Saage täiendab 10% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset

Energy Bars

5 tulemused

Energiabatoonid on suureks abiks igaühele, kes soovib suurendada enda vastupidavust spordis või mingis muus füüsilises aktiivsuses, mis nõuab suurt energiahulka. Energiabatoonid pakatavad tavaliselt süsivesikutest, mis tarbimise tulemusena panustavad normaalse lihasfunktsiooni taastumisele peale rasket trenni, mis viib lihaste väsimuseni.

Energiabatoonid on väikesed, kompaktsed ning mahuvad kergesti teie taskusse või spordikotti, kindlustamaks, et teil on hinnaline energiaallikas käepärast võtta. Seda sorti batoonid on väga populaarsed ratturite, maratonijooksjate, jalgpallurite, tennisemängijate ning teiste sportlaste hulgas.

Meie batoonide valik sisaldab Pulse Bars ning Oats & Whey Bars. Mõlemad on suurepärased süsivesikute allikad, mis teeb nendest ideaalse snäki toetamaks sinu treeningeesmärki. Proovi meie energiabatoone ning ulata oma kehale abikäsi, jätkamaks maksimaalset sooritamisvõimet.
Sorteeri:
täpsustage
Proteiini flapjack

Proteiini flapjack

16.49€
Kaera ja vadaku proteiinibatoon

Kaera ja vadaku proteiinibatoon

27.49€
Lahja Flapjack (proov)

Lahja Flapjack (proov)

1.99€
Valgu Flapjack (proov)

Valgu Flapjack (proov)

1.99€
Oats & Whey (Sample)

Oats & Whey (Sample)

pärit 2.49€

Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

2018 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.