• Gluten Free

    Gluten Free

L Histidiin

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.49€

Toote kirjeldus

Mis on L-Histidiin?

L-Histidiin on aminohape, mida organism ei suuda valmistada iseseisvalt, seega peab seda tarbima kas toidu või toidulisandite näol.

L-Histidiini kasulikkus

Iga portsjon sisaldab 100% L-Histidiini, üks tähtsamaid olemasolevaid aminohappeid, seda mitmetel põhjustel, seal hulgas ka histiidini valmistamiseks. Keha vajab Histidiini ennekõike mitmete ensüümide tootmiseks, sealhulgas ensüümi Gastriini jaoks.

Kellele on L-Histidiin sobilik?

L-Histidiin on asendamatu aminohape, seda ei toodeta naturaalselt organismis ning seega peab tarbima seda toidu kaudu. Seda võib leida väikestes kogustes nii lihast, kalast kui ka piimatoodetest. Taimetoitlastel on aga eriti tähtis tarbida toidulisandit, mis sisaldaks L-Histidiini, sest nende toidust on äärmiselt raske kätte saada organimsile vajaminev kogus.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Asendamatud aminohapped
  • 100% L-Histidiin
  • Vajalik mitmeteks funktsioonideks organismis

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Lisage 1g toodet, raputage ning tarbige. Tarbida 1-2 korda päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: L Histidiin (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/6 tsp (1g)

Portsjone igas tootes - 100 (100g)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
L Histidiin   1 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

L Histidiin

Vali pilt

L Histidiin
Back to top