• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

DL Fenüülalaniin

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
15.99€

Toote kirjeldus

Mis on DL Fenüülalaniin?

DL Fenüülalaniin on asendamatu aminohape, mis on ehitusblokiks mitmetele proteiinidele mida toodetakse organismis. Bio-Keemiliste protesside tulemusena võib seda töödelda maksas L Türosiiniks ning Fenüületüülamiiniks.

DL Fenüülalaniini kasulikkus

Keha vajab fenüülalaniini selleks, et valmistada adrenaliini, dopamiini ning norepinefriini. Need on tähtsaimad hormoonid, mis reguleerivad mitmeid tähtsamaid protsesse kehas.

Kellele on DL Fenüülalaniin sobilik?

DL Fenüülalaniin on sobilik igaühele, kes on füüsiliselt aktiivne.

Hoiatus: Ei ole sobilik rasedatele või inimestele, kes kannatavad melanoomi, skisofreenia, kõrge vererõhu all või tarvitavad fenfluramiini, anti-depressante või MAO inhibiitorravimeid. See toode sisaldab fenüülalaniini.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • 100% DL Fenüülalaniin
 • Kvalifitseeritud kui Asendamatu Aminohape (EAA)
 • Sobilik igaühele, kes tegeleb intensiivse treeninguga

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Lisage 500mg toodet, raputage ning tarbige koheselt. Tarbige kord päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: DL Fenüülalaniin (DLPA) (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/8 tsp (500 mg)

Portsjone igas tootes - 500 (250g)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
DL Fenüülalaniin   500 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

DL Fenüülalaniin

Vali pilt

DL Fenüülalaniin
Back to top