Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Pakkumine
DMAE Powder - 100G

DMAE Pulber

EUR 6.99

6.99€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Valitud tooted POOLE HINNAGA | Kaasa arvatud meie müügihitid | Kasutage koodi: POOL | VÕI 33% ale kõigele | Kasutage koodi: MIINUS33 | + 40% ale komplektidele | Kasutage koodi: KOMPLEKTID40

Ainult piiratud aja jooksul! 

Tellige valitud tooted kõigest POOLE HINNAGA!

Kasutage koodi: POOL, et saada 50% allahindlust!

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust .

OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on DMAE pulber?

  DMAE on valmistatud kasutades naturaalseid allikaid, olles leitav vähestes kogustes mitmetes erinevates rasvastes kalades nagu seda on sardiinid. See sisaldab kahte peamist aktiivset koostisosa, 2-dimetüülaminoetanüüli ning dimetüületanoolamiini. Need on naturaalselt esinevad Koliini eelkäijad.

  DMAE kasulikkus

  Aktiivsed elemendid on naturaalselt esinevad Koliini eelkäijad. Koliin panustab korrapärasesse lipiidide metabolismi, maksa funktsiooni ning homosüsteiinide metabolismi.

  Kellele on DMAE sobilik?

  DMAE on ideaalne igaühele, kes osaleb füüsiliselt rasketes treeningutes nagu näiteks vastupidavusspordis. See on samuti laialt kasutatav inimeste poolt, kes kannatavad Alzheimeri tõve all.

  Meie klientide toitumisalased eelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis on sobilikud veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalsel hulgal segunemist võib ette tulla.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • Leidub rasvastes kalades
  • Koliini naturaalne eelkäija
  • Annab oma panuse korrapärasesse rasvade metabolismi
 • Soovitatav kasutamine

  Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Seejärel lisage 185mg toodet, segage ning tarbige. Tarbida 1-2 korda päevas.

  Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me teeme kõik endast võimaliku, et pakkuda võimalikult täpseid mõõteriistu MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

  Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas/jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Valmistatud tehases kus samuti töödeldakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

  Dimetüületanoolamiini pulber (DMAE) (100%)

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 220 mg

  Portsjone igas tootes - 454 (100g), 4545 (1kg)

  Toitumisalane teave

    Igas portsjonis
  DMAE     81.4 mg

   

   

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Teised kliendid, ostsid selle toote, ostsid ka:

Koliinvesiniktartraat

5.49€

N Acetyl L Tyrosine

20.49€

DL Fenüülalaniin

15.99€

L Theanine

27.99€
Back to top