• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

DMAE Pulber

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: ESTONIA33

Use Code: ESTONIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
6.99€

Toote kirjeldus

Mis on DMAE pulber?

DMAE on valmistatud kasutades naturaalseid allikaid, olles leitav vähestes kogustes mitmetes erinevates rasvastes kalades nagu seda on sardiinid. See sisaldab kahte peamist aktiivset koostisosa, 2-dimetüülaminoetanüüli ning dimetüületanoolamiini. Need on naturaalselt esinevad Koliini eelkäijad.

DMAE kasulikkus

Aktiivsed elemendid on naturaalselt esinevad Koliini eelkäijad. Koliin panustab korrapärasesse lipiidide metabolismi, maksa funktsiooni ning homosüsteiinide metabolismi.

Kellele on DMAE sobilik?

DMAE on ideaalne igaühele, kes osaleb füüsiliselt rasketes treeningutes nagu näiteks vastupidavusspordis. See on samuti laialt kasutatav inimeste poolt, kes kannatavad Alzheimeri tõve all.

Meie klientide toitumisalased eelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis on sobilikud veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalsel hulgal segunemist võib ette tulla.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Leidub rasvastes kalades
 • Koliini naturaalne eelkäija
 • Annab oma panuse korrapärasesse rasvade metabolismi

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Seejärel lisage 185mg toodet, segage ning tarbige. Tarbida 1-2 korda päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me teeme kõik endast võimaliku, et pakkuda võimalikult täpseid mõõteriistu MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas/jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus samuti töödeldakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Dimetüületanoolamiini pulber (DMAE) (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 220 mg

Portsjone igas tootes - 454 (100g), 4545 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
DMAE     81.4 mg

 

 

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

DMAE Pulber

Vali pilt

DMAE Pulber
Back to top