• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Creatine Gluconate

Kiire imendumisvõimega kreatiin

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
11.49€

Toote kirjeldus

Mis on Creatine Gluconate?

Creatine Gluconate on kreatiini molekul, mis on seotud glükoosi molekuliga. Kui need kaks molekuli on ühendatud, saadakse tulemuseks kreatiin, mis imendub suuresti samamoodi nagu seda teeb glükoos. See tähendab kreatiini suurendatud koguse jõudmist lihastesse, suurendades veelgi tavapärase kreatiini kasulikke tegureid.

Creatine Gluconate kasulikkus

Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Koos Creatine Gluconate(ga) käituvad glükoosi molekulid kui transpordisüsteem, mida mööda jõuab kreatiin lihastesse.

Kellele on Creatine Gluconate sobilik?

Creatine Gluconate on ideaalne igaühele, kes osaleb lühiajalistes, kõrge intensiivsusega treeningutes ning soovib parandada üldist füüsilist võimekust, aidates kaasa ka taastumisprotsessile.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Kreatiini molekul on kinnitunud glükoosi molekulile
 • Suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kiire intensiivsusega treeningute puhul
 • Suurem imendumisvõime lihastes

Soovitatav kasutamine

Lisage 5g toodet veele, raputage ning tarbige. Tarbige 1-2 korda päevas, eelistatavalt koheselt enne või pärast treeningut. Peale 8 nädala pikkust kasutamist soovitame me puhata tootest 1 nädal ning alustada kuuri uuesti.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases, kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Creatine Gluconate (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 tsp (5g)

Portsjone igas tootes - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
Creatine Gluconate  5 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Creatine Gluconate

Vali pilt

Creatine Gluconate
Back to top