Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Pakkumine
Creatine Gluconate - 250G

Creatine Gluconate

Kiire imendumisvõimega kreatiin

EUR 11.49

11.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% ALE TELLIMUSELT
KASUTAGE KOODI: MIINUS30
+ 40% ALE KOMPLEKTIDELE
Kasutage koodi: KOMPLEKTID40
+ Tasuta roostevabast terasest šeikeri tellimustele üle €125

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 30% allahindlusega

Kasutage koodi: MIINUS30 ostukorvis, et saada allahindlus.

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust . Allahindlus ei kehti uutele toodetele: Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, Boost, Tropical, Superlite, Charm, Shape, Luxe touch, Breeze, Luxe Lounge, Swift, Pro-Tech 2.0 riidekollektsioonidele.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on Creatine Gluconate?

  Creatine Gluconate on kreatiini molekul, mis on seotud glükoosi molekuliga. Kui need kaks molekuli on ühendatud, saadakse tulemuseks kreatiin, mis imendub suuresti samamoodi nagu seda teeb glükoos. See tähendab kreatiini suurendatud koguse jõudmist lihastesse, suurendades veelgi tavapärase kreatiini kasulikke tegureid.

  Creatine Gluconate kasulikkus

  Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Koos Creatine Gluconate(ga) käituvad glükoosi molekulid kui transpordisüsteem, mida mööda jõuab kreatiin lihastesse.

  Kellele on Creatine Gluconate sobilik?

  Creatine Gluconate on ideaalne igaühele, kes osaleb lühiajalistes, kõrge intensiivsusega treeningutes ning soovib parandada üldist füüsilist võimekust, aidates kaasa ka taastumisprotsessile.

  Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • Kreatiini molekul on kinnitunud glükoosi molekulile
  • Suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kiire intensiivsusega treeningute puhul
  • Suurem imendumisvõime lihastes
 • Soovitatav kasutamine

  Lisage 5g toodet veele, raputage ning tarbige. Tarbige 1-2 korda päevas, eelistatavalt koheselt enne või pärast treeningut. Peale 8 nädala pikkust kasutamist soovitame me puhata tootest 1 nädal ning alustada kuuri uuesti.

  Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

  Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Valmistatud tehases, kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

  Maitsetu: Creatine Gluconate (100%)

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 1 tsp (5g)

  Portsjone igas tootes - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

  Toitumisalane teave

   Igas portsjonis
  Creatine Gluconate  5 g

   

  Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top