• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Vitamiin B5 Pulber

Pantoteenhape

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
81.49€

Toote kirjeldus

Mis on Vitamiin B5 Pulber?

Myprotein Vitamiin B5 pulber on 100% pantoteenhape

Vitamiin B5 pulbri kasulikkus

Vitamiin B5 on mitmeid kasulikke funktsioone organismis. Nende alla kuuluvad: panustab korrapärasele vaimsele tööle; aitab vähendada väsimustunnet ning nõrkust; panustab energia tootmise metabolismi.

Kellele on Vitamiin B5 Pulber sobilik?

Suur osa meie kliente soetab Vitamiin B5 pulbri koos Lihaste ja Tugevuse/Vastupidavuse kategooria toodetega.

Me muudame antud toote nime "Pantoteenhappe Pulbri" vastu välja. Palume tähele panna, et koostisosad ning toitainete väärtused jäävad samaks, ainus mis toote juures muutub, on selle nimi.

Me muudame antud toote nime "Pantoteenhappe Pulbri" vastu välja. Palume tähele panna, et koostisosad ning toitainete väärtused jäävad samaks, ainus mis toote juures muutub, on selle nimi.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Annab oma panuse energia tootmise metabolismi
 • Annab oma panuse vaimsele toimimisele
 • Annab oma panuse väsimustunde ning nõrkuse vähendamisesse

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 1g toodet, raputage ning tarbige. Tarbida kord päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga.

Koostis

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Pantoteenhappe Pulber (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 g

Portsjone igas tootes - 250 (250g), 500 (500g)

Nutritional Information

  Igas portsjonis *RI
Pantoteenhape 1 g 16667%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Vitamiin B5 Pulber

Vali pilt

Vitamiin B5 Pulber
Back to top