• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Viinamarjaseemne Ekstrakt

95% OPC

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
9.49€

Toote kirjeldus

Mis on Viinamarjaseemne Ekstrakt?

Viinamarjaseemne Ekstrakt on saadud väikestest punaste viinamarjade seemnetest (vahel nahast). Tegemist on samade viinamarjadega, mida kasutatakse veini tegemiseks. Viinamarjaseemne Ekstrakt on rikas flavonoidide oligomeric proanthocyanidins (OPC) poolest. On tehtud kindlaks, et see säilib organismis kuni 72H ning on 20 korda tugevam kui Vitamiin C, 50 korda tugevam kui Vitamiin E.

Viinamarjaseemne Ekstrakti kasulikkus

Viinamarjaseemne Ekstrakt on standardiseeritud sisaldamaks 95% oligomeric proanthocyanidins (OPC). On öeldud, et OPC on üks tähtsamaid naturaalseid tooteid, mis on avastatud viimaste aastate jooksul.

Kellele on Viinamarjaseemne Ekstrakt sobilik?

Viinamarjaseemne Ekstrakt on sobilik igaühele, kes on füüsiliselt aktiivne ning soovib suurendada tarbitavate antioksüdantide kogust.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Kõrge oligomeric proanthocyanidins (OPC) sisaldus
 • Standardiseeritud kuni 95% OPC
 • 100% Viinamarjaseemne Ekstrakt

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 100g toodet, raputage ning tarbige. Tarbida 1-2 korda päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis ei asenda tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases, kus käsitletakse samuti piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Viinamarjaseemne ekstrakt (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 100 mg

Portsjone igas tootes - 1000 (100g), 2000 (200g)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
Viinamarjaseemne Ekstrakt     100 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Viinamarjaseemne Ekstrakt

Vali pilt

Viinamarjaseemne Ekstrakt
Back to top