Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Seda toodet, mida te ostite, ei toodeta enam.

Teised kliendid ostsid selle asemel

Pakkumine
Viinamarjaseemne Ekstrakt

Viinamarjaseemne Ekstrakt

95% OPC

EUR

35% ale tellimuselt
Kasutage koodi: 35VÄHEM
+ 40% ale riietele
+ Saage täiendab 5% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset
Koodi Pole Vaja

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: 35VÄHEM ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.
 Allahindlus ei kehti uutele toodetele: PhasTech, clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape)Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, BCAA Energy and All Oats.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on Viinamarjaseemne Ekstrakt?

  Viinamarjaseemne Ekstrakt on saadud väikestest punaste viinamarjade seemnetest (vahel nahast). Tegemist on samade viinamarjadega, mida kasutatakse veini tegemiseks. Viinamarjaseemne Ekstrakt on rikas flavonoidide oligomeric proanthocyanidins (OPC) poolest. On tehtud kindlaks, et see säilib organismis kuni 72H ning on 20 korda tugevam kui Vitamiin C, 50 korda tugevam kui Vitamiin E.

  Viinamarjaseemne Ekstrakti kasulikkus

  Viinamarjaseemne Ekstrakt on standardiseeritud sisaldamaks 95% oligomeric proanthocyanidins (OPC). On öeldud, et OPC on üks tähtsamaid naturaalseid tooteid, mis on avastatud viimaste aastate jooksul.

  Kellele on Viinamarjaseemne Ekstrakt sobilik?

  Viinamarjaseemne Ekstrakt on sobilik igaühele, kes on füüsiliselt aktiivne ning soovib suurendada tarbitavate antioksüdantide kogust.

  Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • Kõrge oligomeric proanthocyanidins (OPC) sisaldus
  • Standardiseeritud kuni 95% OPC
  • 100% Viinamarjaseemne Ekstrakt
 • Soovitatav kasutamine

  Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 100g toodet, raputage ning tarbige. Tarbida 1-2 korda päevas.

  Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

  Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis ei asenda tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Valmistatud tehases, kus käsitletakse samuti piima, soja, muna, gluteeni etc.

  Maitsetu: Viinamarjaseemne ekstrakt (100%)

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 100 mg

  Portsjone igas tootes - 1000 (100g), 2000 (200g)

  Toitumisalane teave

    Igas portsjonis
  Viinamarjaseemne Ekstrakt     100 mg

   

  Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top