• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

T Matrix

Tõhus lihasmassi kasvatamise viis

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
35.49€
Läbimüüdud

Toote kirjeldus

Mis on T Matrix?

T Matrix varustab unikaalse Mucuna Pruriens, Lambaläätse, D-Asparagiinhappe, Beta Ecdysterone ning Methoxy Isoflavone kombinatsiooniga.

T Matrix kasulikkus

T Matrix on saadaval mugavalt tarbitava tableti kujul ning sisaldab 250mg D-Asparagiinhapet iga 2. tabletist koosneva portsjoni kohta.

Kellele on T Matrix sobilik?

T Matrix on innovatiivne valem, mis on soovituslik igaühele, kes otsib viisi D-Asparagiinhappe tarbimiseks koos teiste naturaalsete koostisosadega. T Matrix on regulaarselt tarbitav inimeste poolt, kes osalevad kõrge intensiivsusega treeningutel. On soovitatav tarbida 2 tabletti T-Matrix(it) ligikaudu 15 minutit enne treeningut.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Varustab unikaalsete naturaalsete koostisainete seguga
  • 250mg D-Asparagiinhapet igas portsjonis
  • Saadaval mugavalt tarbitava tableti kujul

Soovitatav kasutamine

Tarbige 2 tabletti, kolm korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks tarbige einega, mis on proteiinirikas. Treeningpäevadel tarbige 2 tabletti, 15 minutit enne treeningut, ülejäänud 4 tabletti tarbige aga eelnevale juhisele lähtudes.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toodet ei tohiks tarbida tasakaalustatud ning tervisliku toitumise asendajana. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Täiteained (Di Kaltsiumfosfaat, Mikrokristalne Tselluloos), D Asparagiinhape, Polyvinylpyrrolidon, Mucuna Pruriens, Lambalääts, Vitamiin E, Beta Ecdysterone, 5 Methyl-7-Methoxyisoflavone, Ränidioksiid, Paakumisvastane aine (Magneesiumstereaat), Hydroxy Propyl Methyl Cellulose, Glütserool.

Allergeenid:

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 2 Tabletti

Portsjone igas tootes - 90 (180 Tabletti), 180 (360 Tabletti)

Toitumisalane teave

      Igas portsjonis
D Asparagiinhape     250 mg
Mucuna Pruriens     200 mg
Lambalääts     200 mg
Beta Ecdysterone     30 mg
Methoxy Isoflavone     20 mg

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

T Matrix

Vali pilt

T Matrix
Back to top