SleepMax

Abi magamisel

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
20.49€

Toote kirjeldus

Mis on SleepMax?

SleepMax on kompleks, mis sisaldab endas selliseid aineid nagu Inositool, 5-HTP, L-Glütsiin ning L-Theanine. Sleepmax on samuti ka suurepärane Vitamiin B6 allikas.

SleepMax kasulikkus

SleepMax sisaldab endas suurepärast mikrotoitainete allikat, seal hulgas ka Vitamiin B6(te), mis aitab vähendada väsimustunnet ning reguleerib hormoonide aktiivsust. Saadaval mugavate kapslite kujul, mida on kerge kasutada, saavutamaks parimaid tulemusi.

Kellele on SleepMax sobilik?

SleepMax on soovitatav igaühele, kellel on aktiivne elustiil ning on pidevalt liikvel, otsides võimalusi vähendada väsimustunnet ning seeläbi tunda end paremini.

Õigusest loobumine: Kahjuks ei ole meil võimalik saata 5 HTP (või toodet, mis sisaldavad 5 HTP) Iiri Vabariiki, sest kohalike regulatsioonide järgi on tegemist retseptiravimiga.

'Me muudame antud toote nime ära 5-HTP +. Palun pange tähele, et koostisosad ning toitained on kõik samad, ainult et muutunud on toote nimetus.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Suurepärane Inositooli, 5-HTP, L-Glütsiini ning L-Theanine allikas
  • Vitamiin B6 vähendab väsimustunnet
  • Ideaalne inimestele, kellel on aktiivne elustiil

Soovitatav kasutamine

Võtke 1 tablett, 30-40 minutit enne magamaminekut. Peale 4 nädalat pidevat kasutamist, võtke paus 2 nädalat ning alustage kuuriga uuesti.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mida soovitatakse kasutada tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

L Glütsiin, L-5-Hydroxytryptophan (5-HTP) (Griffonia Seed), Inositool, Kapsel (Želatiin), L Theanine, Tsinktsitraat, Vitamiin B6, D Biotiin.

Allergeenid:

Valmistatud tehases kus samuti käsiteltakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 kapsel

Portsjone igas tootes - 120 (120 kapslit)

Toitumisalane teave

Igas portsjonis*RI
Vitamiin B63.75 mg268%
Biotiin19 µg38%
Tsink2.5 mg25%
Igas portsjonis
L Glütsiin625 mg
Inositool125 mg
L Theanine50 mg
5-HTP43.75 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

SleepMax

Vali pilt

SleepMax
Back to top