• Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

 • Organic

  Organic

Moringa Orgaaniline Tee

Saadaval 5 suurepärases maitses!

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
4.09€

Toote kirjeldus

Mis on Orgaaniline Moringa Tee?

Orgaaniline Moringa Tee on naturaalne, kofeiinivaba, maitsev supertoidu tee, mis on valmistatud Moringa puu lehtedest. Kasvatatud Aasias ning Aafrikas, Moringa assotsieerub laialdaste tervise kasudega ning sisaldab mitmeid vitamiine, mineraale ning antioksüdante. Tulenevalt sellest, et Orgaaniline Moringa Tee on kofeiinivaba, on seda tõeliselt meeldiv tarbida nii hommikul, lõunal kui ka enne magamaminekut. See on saadaval ostmiseks ka oma originaalses, kõige naturaalsemas vormis, üheskoos nelja naturaalse maitsete seguga.

Mis on Orgaanilise Moringa Tee kasutegurid?

Orgaaniline Moringa Tee on tõeliselt toitaineterikas. Iga 1.5g Moringa teepakike sisaldab 0.4g proteiini ning 0.5g kiudaineid, milles sisaldub lai hulk vitamiine, mineraale ning antioksüdante. Meie Orgaaniline Moringa Tee on pärit Sri Lanka kasvatustest, mis on keskkonnasõbralikud, valmistamaks teile maitsev tassike teed, mida on meeldiv ning kasulik tarbida.

Kellele on Orgaaniline Moringa Tee sobilik?

Orgaaniline Moringa Tee on sobilik igaühele, kes otsib alternatiivi regulaarsele mustale, valgele või rohelisele teele, mis on valmistatud Camellia Sinensis puu lehtedest. Moringa Tee on valmistatud Moringa Oleifera puu lehtedestm mis pakuvad võrreldes tavapärastele teedele täiesti uusi maitseelamusi. Te ei pea muretse ebameeldiva maitse pärast - see on puhas ning naturaalne.

Kuidas peaksin ma valmistama Orgaanilist Moringa Teed?

Me soovitame alati kasutada värsket keedetud vett antud toote jaoks ning hoida teepakikest vee sees 5 minutit, enne kui valmib maitsev ning fantastiline tassike teed.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Kofeiinivaba ehk ideaalne tarbimiseks nii hommikul, lõunal kui ka enne magamaminekut
 • Toitaineterikas alternatiiv tavapärasele teele
 • Saadaval 5 suurepärases maitses

Soovitatav kasutamine

Lisage üks teepakike värskelt keenud veele 5 minutiks. Iga pakk sisaldab 25 teepakikest.

Koostis

Orgaaniline Tseiloni Moringa Tee Naturaalse Õuna ning Karamelli maitsega : Orgaanilise Tseiloni Moringa Lehed (95%), Naturaalsed Maitseained (Õuna [2.5%], Kaneeli [2.5%]).

Orgaaniline Tseiloni Moringa Tee Naturaalse Kakao maitsega: Orgaanilise Tseiloni Moringa Lehed (95%), Naturaalsed Maitseained (5%).

Orgaaniline Tseiloni Moringa Tee Naturaalse Mee & Vanilli maitsega : Orgaanilise Tseiloni Moringa Lehed (95%), Naturaalsed Maitseained (Mee Ekstrakt [2.5%], Naturaalse Vanilli Juur [2.5%]).

Orgaaniline Tseiloni Moringa Tee :Orgaanilise Tseiloni Moringa Lehed (100%).

Orgaaniline Tseiloni Moringa Tee Naturaalse Maasika maitsega : Orgaanilise Tseiloni Moringa Lehed (95%), Naturaalse Maasika Maitseaine (5%).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Pakk, 37.5g (25x1.5g)

Portsjone igas tootes - 25 Teepakikest

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas Teepakikeses (1.5g)
Energiat 1799 kJ/429 kcal 27 kJ/6 kcal
Rasvad 5.3 g 0.1g
  millest küllastunud rasvhappeid 3.6 g 0.1 g
Süsivesikuid 55 g 0.8 g
  millest suhkruid 1.7 g 0 g
Kiudaineid 34 g 0.5 g
Valgud 24 g 0.4 g
Sool 0.09 g 0 g

 

Toitumisalane teave põhineb Orgaanilise Tseiloni Moringa Teel Naturaalse Õuna & Kaneeli maitsel. Valides alternatiivina teise maitse, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Moringa Orgaaniline Tee

Vali pilt

Moringa Orgaaniline Tee
Back to top