Thermopure

A potent formula

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
18.49€

Toote kirjeldus

Mis on Thermopure?

Thermopure on innovatiivne toode, mis kombineerib endas kofeiini, cayenne pulbri, L-Türosiini, L-Theaniini, Vitamiin B6, B12, Kroompikolinaadi ning Bioperine.

Thermopure kasulikkus

Thermopure sisaldab 21mcg Vitamiin B12 ning 5mg Vitamiin B6, mis panustavad väsimuse vähendamisesse, normaalsesse energia metabolismi ning immunsüsteemi toimimisse.Thermopure sisaldab samuti 120mcg kroomi, mis panustab makrotoitainete metabolismi ning glükoositaseme tasakaalu veres. Iga 3.st kapslist portsjon sisaldab samuti ka 150mg kofeiini.

Kellele on Thermopure sobilik?

Thermopure on ideaalne igaühele, kes otsib põhitoitainete ning mineraalide segy, mida on kerge tarbida kapslite kujul. On soovitatav tarbida 1 portsjon Thermopure 45-60 minutit enne treeningut või trennivabadel päevadel hommikusel ajal.

Tähelepanu: Kofeiin on väga tugev stimulant. Ei ole sobilik alla 18. aastastele, rasedatele või imetavatele naistele, kellelegi kellel on kõrge vererõhk, südame haigused või inimesed kellel on unehäired. Me ei soovita ületada tarbimisnormi.

 

Peamised eelised

  • Vitamiin B12 ning B6 allikas
  • 150mg kofeiini igas annuses
  • Panustab lihasväsimuse vähendamisesse

Soovitatav kasutamine

Tarbige kolm kapslit päevas. Parim on kapsleid võtta tühja kõhtu enne treeningut. Trennivabadel päevadel tarbida üks kapsel hommikuti, lõunal ning õhtul.

hoiatus:Kõrge kofeiini sisaldus. Ei ole soovitatav lastele või rasedatele. Sisaldab 150mg kofeiini igas annuses. Ärge ületage päevast lubatud normi. Toote tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Rohelise tee ekstrakt (95% Polüfenool), Paksendaja (Mikrokristalne tselluloos), Kapsel (Želatiin), L-Türosiin, Kofeiin, L-Teaniin, Cayenne pulber, Tükkiminemise vastased ained (magneesiumstereaat, Silikoondioksiid), Vitamiin B6, Musta pipra ekstrakt (Bioperine®), Kroompikolinaat, Vitamiin B12.

Allergeenid:

Toodetud tehases, kus töödeldakse piima, soja, muna, gluteeni etc..

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3 Capsules

Portsjone igas tootes - 30 (90 Kapslit), 60 (180 Kapslit)

Toitumisalane teave

    Igas portsjonis *RI
Vitamiin B6   5 mg 358%
Vitamiin B12   21 µg 840%
Kroom   120 µg 300%
      Igas portsjonis
Rohelise tee ekstrakt     375 mg
L-Türosiin     200 mg
Kofeiin     150 mg
L-Theaniin     125 mg
Cayenne pulber     50 mg
Musta pipra ekstrakt     5 mg

 

* Päevasest täiskasvanud inimese võrdluskogusest (8400 kJ/2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Thermopure

Vali pilt

Thermopure
Back to top