Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Seda toodet, mida te ostite, ei toodeta enam.

Teised kliendid ostsid selle asemel

Pakkumine
Õunhape

Õunhape

EUR

35% ale tellimuselt
Kasutage koodi: 35VÄHEM
+ 40% ale riietele
+ Saage täiendab 5% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset
Koodi Pole Vaja

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: 35VÄHEM ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.
 Allahindlus ei kehti uutele toodetele: Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, BCAA Energy and All Oats.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on Õunhape?

  Õunhape on lähedalt seotud Sidrunhappega, Vitamiin C(ga), mida leidub laialdaselt toitudes, sealhulgas rohelistes õuntes. Õunhape võib olla küllaltki hapukas ja kibe. Seda on kasutatud mitmeid aastaid erinevatele maiustustele terava ning üllatava maitse andmiseks. Õunhape on üks peamiseid puuviljahappeid, mida leidub naturaalselt mitmetes taimedes/puuviljades, peamiselt õuntes.

  Õunhappe kasulikkus

  Õunhapet leidub naturaalselt väikestes kogustes mitmetes toitudes, kuid maksimaalse kasu saamiseks peab seda tarbima toidulisandite kaudu. Õunhappe pulber sisaldab 100% Õunhapet.

  Kellele on Õunhape sobilik?

  Õunhape peaks pakkuma huvi igaühele, kes osaleb vastupidavusspordis, mille alla kuuluvad jooksmine ning jalgrattasport. Toidulisandina soovitame me tarbida 800mg iga päev, soovitatavalt toidukordade ajal.

  Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • 100% Õunhappe pulber
  • 800mg igapäevaselt
  • Naturaalselt esinev paljudes puuviljades
 • Soovitatav kasutamine

  Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Lisage 800mg toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kord päevas.

  Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

  Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

  Maitsetu: Õunhape (100%)

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 1/6 tsp (800 mg)

  Portsjone igas tootes - 312 (250g)

  Toitumisalane teave

   Igas portsjonis
  Õunhape  800 mg

   

  Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top