• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Õunhape

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
14.99€

Toote kirjeldus

Mis on Õunhape?

Õunhape on lähedalt seotud Sidrunhappega, Vitamiin C(ga), mida leidub laialdaselt toitudes, sealhulgas rohelistes õuntes. Õunhape võib olla küllaltki hapukas ja kibe. Seda on kasutatud mitmeid aastaid erinevatele maiustustele terava ning üllatava maitse andmiseks. Õunhape on üks peamiseid puuviljahappeid, mida leidub naturaalselt mitmetes taimedes/puuviljades, peamiselt õuntes.

Õunhappe kasulikkus

Õunhapet leidub naturaalselt väikestes kogustes mitmetes toitudes, kuid maksimaalse kasu saamiseks peab seda tarbima toidulisandite kaudu. Õunhappe pulber sisaldab 100% Õunhapet.

Kellele on Õunhape sobilik?

Õunhape peaks pakkuma huvi igaühele, kes osaleb vastupidavusspordis, mille alla kuuluvad jooksmine ning jalgrattasport. Toidulisandina soovitame me tarbida 800mg iga päev, soovitatavalt toidukordade ajal.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • 100% Õunhappe pulber
 • 800mg igapäevaselt
 • Naturaalselt esinev paljudes puuviljades

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Lisage 800mg toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kord päevas.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Õunhape (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/6 tsp (800 mg)

Portsjone igas tootes - 312 (250g)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
Õunhape  800 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Õunhape

Vali pilt

Õunhape
Back to top