Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Seda toodet, mida te ostite, ei toodeta enam.

Teised kliendid ostsid selle asemel

Pakkumine
Activate

Activate

Võimas stimulant

EUR

35% ale tellimuselt
Kasutage koodi: 35VÄHEM
+ 40% ale riietele
+ Saage täiendab 5% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset
Koodi Pole Vaja

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: 35VÄHEM ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.
 Allahindlus ei kehti uutele toodetele: PhasTech, clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape)Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, BCAA Energy and All Oats.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on Activate?

  Activate on võimas energiat andev segu, mis koosneb Chocamine, Kofeiini, B-Vitamiinide ning Antioksüdantide kombinatsioonist.

  Activate kasulikkus

  Iga portsjon Activate sisaldab endas massiivset 80mg kogust kofeiini, 10mg vitamiin B6, 190mg Viinamarja Seemne Ekstrakti ning 500mg Chocamine. See sisaldab samuti 25mcg Biotiini, mis annab oma panuse korrapärasele närvisüsteemi toimimisele.

  Kellele on Activate sobilik?

  Activate on täiuslik igaühele, kes soovib suurendada tarbitava kofeiini, vitamiinide ning mineraalide kogust enne treeningut või võistlust.

  Hoiatus: Kofeiin on võimas stimulant. Antud toode ei ole sobilik noorematele kui 16, rasedatele või imetavatele emadele. Samuti ei sobi toode inimestele, kes kannatavad kõrge vererõhu, südamehaiguste käes või kellel on raskusi unega. Iga portsjon sisaldab 80mg kofeiini.

  Me muudame antud toote nime "Active Pre Workout" vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitalane teave jäävad samaks, ainus mis muutub on toote nimi.

  'Me muudame antud toote nime "Active Pre Workout" vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitalane teave jäävad samaks, ainus mis muutub on toote nimi.

  Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

  Peamised eelised
  • Sisaldab 80mg kofeiini
  • Unikaalne segu mineraalidest ning B vitamiinidest
  • Aitab säilitada korrapärast närvisüsteemi tööd
 • Soovitatav kasutamine

  Tarbige 2 kapslit kui tunnete väsimust. Ärge ületage soovitatavat kogust ehk 1 portsjoni tunnis või 2 portsjoni 24H jooksul.

  Hoiatus: Sisaldab kofeiini. Ei ole soovitatav lastele või imetavatele naistele. Sisaldab 80 mg kofeiini igas portsjonis. Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Sobilik taimetoitlastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Kakao Ekstrakt (Chocamine Plus®), Viinamarja Seemne Ekstrakt, Vegeteriaalne Kapsel (Hydroxy Propyl Methyl Cellulose), Mahuaine (Di Kaltsium Fosfaat), Vitamiin B6, Paakumisvastased ained (Magneesiumstereaat, Räni dioksiid), Musta Pipra Ekstrakt (Bioperine®), Vitamiin B12, Biotin.

  Allergeenid:

  Valmistatud tehases kus käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 2 Kapslit

  Portsjone igas tootes - 45 (90 Kapslit)

  Toitumisalane teave

      Igas portsjonis *RI
  Vitamiin B6   10 mg 714%
  Vitamiin B12   1000 µg 40000%
  Biotiin   25 µg 50%
        Igas portsjonis
  Kakao ekstrakt     500mg
  Viinamarja Seemne ekstrakt     190mg
  Kofeiin     80mg
  Musta Pipra ekstrakt     5mg

   

  * Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400kJ /2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top