• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

  • Vegan

    Vegan

Activate

Võimas stimulant

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
23.49€

Toote kirjeldus

Mis on Activate?

Activate on võimas energiat andev segu, mis koosneb Chocamine, Kofeiini, B-Vitamiinide ning Antioksüdantide kombinatsioonist.

Activate kasulikkus

Iga portsjon Activate sisaldab endas massiivset 80mg kogust kofeiini, 10mg vitamiin B6, 190mg Viinamarja Seemne Ekstrakti ning 500mg Chocamine. See sisaldab samuti 25mcg Biotiini, mis annab oma panuse korrapärasele närvisüsteemi toimimisele.

Kellele on Activate sobilik?

Activate on täiuslik igaühele, kes soovib suurendada tarbitava kofeiini, vitamiinide ning mineraalide kogust enne treeningut või võistlust.

Hoiatus: Kofeiin on võimas stimulant. Antud toode ei ole sobilik noorematele kui 16, rasedatele või imetavatele emadele. Samuti ei sobi toode inimestele, kes kannatavad kõrge vererõhu, südamehaiguste käes või kellel on raskusi unega. Iga portsjon sisaldab 80mg kofeiini.

Me muudame antud toote nime "Active Pre Workout" vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitalane teave jäävad samaks, ainus mis muutub on toote nimi.

'Me muudame antud toote nime "Active Pre Workout" vastu. Palun pange tähele, et toote koostis ning toitalane teave jäävad samaks, ainus mis muutub on toote nimi.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Sisaldab 80mg kofeiini
  • Unikaalne segu mineraalidest ning B vitamiinidest
  • Aitab säilitada korrapärast närvisüsteemi tööd

Soovitatav kasutamine

Tarbige 2 kapslit kui tunnete väsimust. Ärge ületage soovitatavat kogust ehk 1 portsjoni tunnis või 2 portsjoni 24H jooksul.

Hoiatus: Sisaldab kofeiini. Ei ole soovitatav lastele või imetavatele naistele. Sisaldab 80 mg kofeiini igas portsjonis. Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Sobilik taimetoitlastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Kakao Ekstrakt (Chocamine Plus®), Viinamarja Seemne Ekstrakt, Vegeteriaalne Kapsel (Hydroxy Propyl Methyl Cellulose), Mahuaine (Di Kaltsium Fosfaat), Vitamiin B6, Paakumisvastased ained (Magneesiumstereaat, Räni dioksiid), Musta Pipra Ekstrakt (Bioperine®), Vitamiin B12, Biotin.

Allergeenid:

Valmistatud tehases kus käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 2 Kapslit

Portsjone igas tootes - 45 (90 Kapslit)

Toitumisalane teave

    Igas portsjonis *RI
Vitamiin B6   10 mg 714%
Vitamiin B12   1000 µg 40000%
Biotiin   25 µg 50%
      Igas portsjonis
Kakao ekstrakt     500mg
Viinamarja Seemne ekstrakt     190mg
Kofeiin     80mg
Musta Pipra ekstrakt     5mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400kJ /2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Activate

Vali pilt

Activate
Back to top