⏰ IMPCT NÄDAL | VIIMANE VÕIMALUS ⏰
40% ALLAHINDLUST | KOOD: IMPACTEE

Locker room

Tere tulemalst riietusruumi.
Koht, mis aitab tugevdada nii keha kui ka vaimu.

Trenni tegemini ei mõju vaid Sinu füüsilisele vormile vaid kasu saab ka vaimne tervis. Vaid 30 minutit trenni päevas aitab leevendada stressi ja parandada meeleolu.

Võta omaks muutused

Taastu

Vaimne Tervis - Korduma Kippuvad Küsimused

Surround yourself with people and activities that make you happy. See your friends, complete mindfulness exercises and reflect on the positives. Work to improve your resilience.

Ümbritse end inimeste ja tegevustega mis teevad sind õnnelikus. Saa kokku oma sõpradega, tee trenni ning mõelge asjadele, mis on läinud positiivselt. Tee tööd oma vastupidavuse tugevdamiseks. 

Mine jooksma, lükka end tegema veel rohkem ja pea silmas tervislikku toitumist. Trenni ning toitumisrutiin aitab ka kaasa vaimsele heaolule. Kui sa kannad hoolt oma keha eest, siis sinu vaim hakkab kanda hoolt enda eest. 

Tehes trenni koos partneriga, aitab kaasa elu kvaliteedi parandamisele ja stressi vähendamisele edukamalt kui treenides üksi. 

Lõõgastuge pärast pikka päeva kas muusikat või podcasti kuulates. Minge jalutama või lugege raamatut. Tehke just seda, mis toimib teie jaosk.