Vedel Omega 3

Tõeline jõud

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.49€

Toote kirjeldus

Mis on Vedel Omega 3 Super Strength?

Vedel Omega 3 Super Strength on tõeliselt tugev kalaõli, mis on saadaval vedeliku kujul. Meie õli sisaldab 825mg EPA (Eikosapentaeenhapet) & 550mg DHA (Dokosaheksaeenhapet) igas portsjonis.

Vedela Omega 3 Super Strength kasulikkus

EPA (Eikosapentaeenhape) ning DHA (Dokosaheksaeenhape) on mõlemad pikkade ahelatega rasvhapped, mille toime tulemusena aitavad need säilitada südame korrapärast tööd. Tarbides soovitusliku koguse Vedelat Omega 3 Super Strenght(i) päevas, aitab see hoida korrapärast vererõhu ning triglütseriidide taset veres.

Me kasutame vaid madala lõhnaprofiiliga õli, millele on lisatud vaid väike kogus maitset, tegemaks kindlaks, et teil oleks antud toodet meeldiv tarbida. Toode on saadaval nii maasika kui ka apelsini maitselisena.

Kellele on Vedel Omega 3 Super Strength sobilik?

See toode on soovituslik igaühele, kes soovib suurendada Omega-3 tarbimist ning kelle toitumiskavas ei leidu palju kala.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Kerge tarbida
  • Kõrge EPA & DHA sisaldus
  • Annab oma panuse korrapärasele südame tööle

Soovitatav kasutamine

Tarbige 5ml, 1-3 korda päevas söögikordade vahel.

Ärge ületage päevas lubatud kogust. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allrgeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases, kus samuti käsitletakse gluteeni, soja ning vähke & molluskeid.

Apelsini maitseline: Madala lõhnatasemega Omega 3 Kala Õli, Naturaalsed Apelsini maitseained, Antioksüdant (Vitamiin E).

Maasika maitseline: Madala lõhnatasemega Omega 3 Kala Õli, Naturaalsed Maasika maitseained, Antioksüdant (Vitamiin E).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 5ml

Portsjone igas tootes - 30 (150ml), 100 (500ml)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
Omega 3 Rasvhapped1.5 g
EPA (Eikosapentaaenhape)800 mg
DHA (Dokosaheksaeenhape)500 mg

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Vedel Omega 3

Vali pilt

Vedel Omega 3
Back to top