• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

Leutsiini Peptiidid

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
Oli: 24.49€ 7.35€ Salvesta: 17.14€

Toote kirjeldus

Mis on Leutsiini Peptiidid?

Leutsiini Peptiidid varustavad 50% Leutsiini Peptiididega. Pakkudes rikastatud Leutsiini vormi, mis aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele & lihaste taastumisele. Leutsiini Peptiidid on valmistatud vadakuvalguisolaati, kasutades patenditud ensüüme, mis lõhuvad pikki ahelaid kiiremini omandatavateks di - ja tri-peptiidideks.

Leutsiini Peptiidide kasulikkus

Peptiidide vorm lubab kiiremini omanduda tänu suurele soole transportija mahutavusele. Tulemusena jõuab see kiiremini lihastesse ning lihastes toimub suurem valkude süntees.

Kellele on Leutsiini Peptiidid sobilikud?

Leutsiini Peptiidid sobivad igaühele, kes osaleb kõrge intensiivsusega treeningutel ning soovib aidata kaasa lihaste taastumisele peale treeningut.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Kiire Leutsiini imenduvus ning rakendamine
  • Di ning Tri-Peptiidide vormis Leutsiin
  • 50% L-Leutsiini Peptiide

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 2g toodet, raputage ning tarbige. Tarbige 2 korda päevas. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame me tarbida 45 minutit enne- ja pärast treeningut.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostiosi paksus kirjas. Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, muna, gluteeni etc.

Marjapuhangu maitseline: Leutsiini Peptiidide Pulber (Piim) (40%), Leutsiini Pulber (40%), Hape (Sidrunhape), Maitseained, Värvained (Peedipunane, Anthocyanin), Magusaine (Sukraloos).

Troopilise Tormi maitseline: Leutsiini Peptiidide Pulber (Piim) (40%), Leutsiini Pulber (40%), Hape (Sidrunhape), Maitseained, Värvained (Karoteen), Magusaine (Sukraloos).

Maitsetu: Leutsiini Peptiidide Pulber (Piim) (50%), Leutsiini Pulber (50%).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/2 tsp (2g)

Portsjone igas tootes - 125 (250g), 250 (500g), 500 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
L Leutsiini     1.46 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Leutsiini Peptiidid

Vali pilt

Leutsiini Peptiidid
Back to top