• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Kuivatatud Mustikad

Maitsvad Mustikad

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
17.99€

Toote kirjeldus

Mis on Kuivatatud Mustikad?

Kuivatatud Mustikad on fantastilised kõrge energiasisaldusega snäkid, mis on naturaalsed vitamiinide, mineraalide ning kiudainete allikad.

Kuivatatud Mustikate kasulikkus

Need sisaldavad suures koguses naturaalseid suhkruid, mis teevad nendest täiusliku energiaallika ning suurepärase vahepala peale treeningut. Need ei ole Kuivatatud Mustikate ainsad kasutegurid:

Olete te kunagi mõelnud, miks lillad ning mustad puu-ja juurviljad on lillad? Ka meie ei ole. Kuid me peaksime seda kõik tegema. Lilla värvus tuleneb looduses sellisest ühendist nagu anthocyanins, mis on Vitamiin C vorm. Kuivatatud Mustikad sisaldavad vähemalt 12mg Vitamiin C (15% teie päevasest soovituslikust kogusest) igas 100g. Vitamiin C aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest (tuntud teisisõnu kui antioksüdant).

Kellele on Kuivatatud Mustikad sobilikud?

Kuivatatud Mustikad on sobilikud igaühele, kes soovib suurendada süsivesikute tarbimist naturaalsete puuviljade kaudu. Suurepärane vahepala peale treeningut või kodustes retseptides kasutamiseks.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Suurepärase maitsega tervislik snäkk
 • Suurepärane naturaalsete vitamiinide, mineraalide ning kiudainete allikas
 • Naturaalne energia allikas

Soovitatav kasutamine

Tarbige kui tervislikku snäkki või osana toitvast einest

Selleks, et säilitada toote värskus ning toitealane väärtus soovitame me hoida toodet kuivas ja jahedas kohas, soovituslikult suletud anumas. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga.

Koostis

Pakendatud tehases kus samuti käsitletakse maapähkleid, pähkleid ning seesamiseemneid.

Mustikad (55%), Suhkur (Sahharoos), Päevalilleõli.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Pakk (500g)

Toitumisalane teave

  Igas 100g
Energia 1331 kJ/317 kcal
Rasvad 2.5 g
  millest küllastunud rasvhappeid 0.2 g
Süsivesikuid 80 g
  millest suhkruid 68 g
Kiudaineid 7.5 g
Valgud 2.5 g
Sool 0 g

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kuivatatud Mustikad

Vali pilt

Kuivatatud Mustikad
Back to top