• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

  • Vegan

    Vegan

Kaerakliid

Tervislik kiudainete allikas

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
4.49€

Toote kirjeldus

Mis on Kaerakliid?

Kaerakliid toodetakse kõrgkvaliteetsete kaeraviljade kestadest. Samal ajal välistatakse selle toitainete väärtuste kadumaminekud.

Kaerakliide kasulikkus

Kaerakliid on rikkad kiudainete poolest ning sisaldavad vähe suhkrut. 0.1g suhkrut iga 10g portsjoni kohta. Kaerakliid sisaldavad samuti väga vähe naatriumi ning on proteiini allikad, sisaldades 14% proteiini.

Beta-Glükaanid mis leiduvad kaerakliides aitavad säilitada korrapärast kolesteroolitaset veres.

Kellele on Kaerakliid sobilikud?

Kaerakliid on soovituslikud kõikidele, kes soovivad suurendada kiudainete tarbimist. Kaerakliisid võib kasutada pudru valmistamisel või segada teiste toidulisanditega, lisamaks nii süsivesikute kui ka kiudainete sisaldust.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Kiudainete rikas
  • Madal suhkru sisaldus
  • Aitab kaasa korrapärase kolesteroolitaseme säilitamisele veres

Soovitatav kasutamine

Kaerakliid sisaldavad palju kiudaineid ning beta-glükaane. Antud toode on suurepäraseks täienduseks teie toidulisandite kavale. Proovige lisada 1/4 suurt lusikatäit (10g) toodet oma sheikidele, smuutidele või mahladele, lisamaks neile toitainete väärtuseid. Kaera beta-glükaanid vähendavad vere kolesteroolitaset. Kõrge kolesterooliga kaasneb südamehaiguste risk. Kasutegur saadakse päevasest 3g beta-glükaanide tarbimisest.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks, sealhulgas helvestega mis sisaldavad gluteeni, vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada soja, piima ning muna.

Maitsetu: Kaerakliid (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - ¼ suurt lusikatäit (10g)

Portsjone igas tootes - 100 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1514 kJ/359 kcal 151 kJ/36 kcal 2%
Rasvad 3.5 g 0.4 g 1%
  millest küllastunud rasvhappeid 0.6 g 0.1 g 1%
Süsivesikuid 62 g 6.2 g 2%
  millest suhkruid 16 g 1.6 g 2%
Valgud 13 g 1.3 g 3%
Sool 1.5 g 0.15 g 3%
Β-Glükaanid 6.2 g 0.6 g  

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kaerakliid

Vali pilt

Kaerakliid
Back to top