• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

D Riboosi Pulber

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
23.99€

Toote kirjeldus

Mis on D Riboosi Pulber?

D Riboosi leidub naturaalselt igas elavas rakus. See on lihtne suhkur, mis alustab metaboolset protsessi ATP tootmiseks. D Riboos töötab sünergiliselt kreatiiniga, mis võib selle võimekust veelgi suurendada.

D Riboosi Pulbri kasulikkus

D Riboos aitab suurendada muskulaarset energiat, vastupidavust ning aitab kaasa taastumisprotsessile. D Riboos on samuti väga tõhus viis suurendamaks energiavarusid treenides. See osaleb ATP sünteesis lihasrakkudes.

Kellele on D Riboos sobilik?

D Riboos võib olla äärmiselt kasulik sportlastele, kes osalevad kõrge intensiivsusega sportides nagu seda on jooksmine või raskuste tõstmine.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Võib aidata suurendada lihaselist energiat
 • Võib suurendada ATP tootmist
 • Täiuslik sportide jaoks, milles on tähtis plahvatuslikult kiire liikumine

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla sheikerisse. Lisage 4g toodet, raputage ning tarbige. Kasutada kord päevas, 30 minutit enne treeningut.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse piima, soja, mune, gluteeni etc.

Maitsetu: D Riboosi Pulber (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3/4 tsp (4g)

Portsjone igas tootes - 62 (250g), 125 (500g), 250 (1kg)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
D Riboos  4 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erinda.

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

D Riboosi Pulber

Vali pilt

D Riboosi Pulber
Back to top