• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Creastorm

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
23.50€
Läbimüüdud

Toote kirjeldus

Mis on Creastorm?

Creastorm on kreatiini arenenud vorm, mis sisaldab mitmeid kasulikke aineid. See sisaldab 5g Kreatiinmonohüdraati (Creapure®), mis on maailmas tuntud oma kõrgeima kvaliteedi, puhtuse ning efektiivsuse poolest. Samuti sisaldab toode 13g Dekstroosi, 800mg L-Glütsiini ning Õunhapet, 50mg Alfalipohapet, 2g D-Riboosi, 1.3g Magneesiumtsitraati ning 1g tauriini.

Creastorm kasulikkus

Creatine suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul.

Kellele on Creastorm sobilik?

Creastorm on sobilik igale inimesele, kes osaleb lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningutel ning soovib suurendada kreatiini tarbimist koos teiste tähtsate koostisosadega.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Sisaldab 5g Kreatiinmonohüdraati (Creapure®) igas portsjonis
 • Aitab suurendada füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul
 • Unikaalne koostisosade segu

Soovitatav kasutamine

Kreatiin aitab suurendada sportlikku võimekust ning plahvatuslikku jõudu, süsivesikut aga aitavad lihastel pärast koormust taastuda. Selleks, et saada tootest maksimaalset kasu soovitame me lisada 2/3 suurt lusikatäit (30g), 200-300ml veele või mahlale Myproteini sheikeris ning tarbida enne ja/või pärast treeningut. Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kasutegur saadakse tänu päevas tarbitavale 3g kreatiinile. Kasutegur tuleneb samuti süsivesikute tarbimise tulemusena kõikidest allikatest, 4g iga kaalutava kilo kohta, doosidena esimese 4. kuid mitte hiljem kui 6. tunni jooksul pärast treeningut.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning muna.

Troopikalise maitsega: Dekstroos (59%), Kreatiinmonohüdraat (Creapure*®*) (15%), Magneesiumtsitraat, D Riboos, Tauriin, L Glütsiin, Alfalipohape (ALA), Maitseained, Hape (Sidrunhape), Happesuse regulaator (Õunhape), Värvaine (Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - ²/³ suurt lusikatäit (29g)

Portsjone igas tootes - 50 (1.45kg), 100 (2.9kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1131 kJ/266 kcal 339 kJ/80 kcal 4%
Rasvad 0 g 0 g 0%
  millest küllastumata rasvhappeid 0 g 0 g 0%
Süsivesikud 66 g 20 g 8%
  millest suhkruid 66 g 20 g 22%
Valgud 0 g 0 g 0%
Sool <0.01 g <0.01 g 0%
Magneesium   1345 mg 359%
      Igas portsjonis
Kreatiinmonohüdraat (Creapure®)     5.2 g
D Riboos     2.1 g
Tauriin     1 g
L-Glütsiin     800 mg
Alfalipohape     52 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb Troopikalisel maitsel. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Creastorm

Vali pilt

Creastorm
Back to top