• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Chocamine® Plus

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.49€

Toote kirjeldus

Mis on Chocamine® Plus?

Chocamine® Plus on kakao ekstrakt, millel on sama lõhn, maitse ning tervislikud kasulikud faktorid mis šokolaadil, kuid milles ei ole tihtipeale kahjulikke koostiosi (rasva või suhkrut). See on täiesti naturaalne ning ohutu, aidates vähendada näljatunnet.

Chocamine kasulikkus

Chocamine® Plus sisaldab mitmeid aktiivseid koostisosi, mis on kombineeritud omamaks üheskoos tervisele positiivseid mõjusid. Nende ainete hulka kuuluvad metüülksantiinid (teobromiin, kofeiin ning teofüllin), biogeensed amiinid (fenüületüülamiin ning türamiin), aminohapped (fenüülalaniin, trüptofaan ning türosiin) ning mineraalid (kõrge magneesiumi sisaldusega).

Kellele on Chocamine sobilik?

Chocamine on ideaalne igaühele, kes otsib suurepärase maitsega kofeiinil põhinevat toidulisandit, millele on lisatud vitamiine ning mineraale.

1g Chocamine® Plus(is) on ligikaudu 80mg Kofeiini.

Hoiatus: Olge Chocamine® Plus doseerimisel ettevaatlikud, sest tegemist on tugeva pulbriga, mis võib tekitada negatiivseid kõrvalmõjusid tarbituna üleliigses koguses. Ei ole soovitatav tarbida rohkem kui 500mg (Me soovitame kasutada digitaalkaalu) ühes portsjonis.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Naturaalne ekstrakt saadud kakaost
 • Rasva ja suhkruvaba
 • 80mg kofeiini iga grammi kohta

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 500mg toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kord päevas. Ärge ületage soovitatavat kogust.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Hoiatus: Sisaldab kofeiini. Ei ole soovitatav lastele, rasedatele või imetavatele emadele. Sisaldab 40mg kofeiini igas portsjonis. Ärge ületage päevas lubatud normi. Tegemist on toidulisandiga, mis on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases kus käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni.

Maitsetu: Chocamine® Plus (Kakao Pulbri Ekstrakt, Teobromiin, Kofeiin, Tapiokitärklis, Naturaalsed vürtsid (Vanilli pulber, Ingver, Piment, Kaneel))

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/8 tsp (500 mg)

Portsjone igas tootes - 200 (100g)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
Chocamine® Plus  500 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Chocamine® Plus

Vali pilt

Chocamine® Plus
Back to top