• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Aminogeen (Aminogen®)

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Oli: 13.99€ 11.89€ Salvesta: 2.10€

Toote kirjeldus

Mis on aminogeen (Aminogen)?

Aminogeen on patenteeritud valem, mis pakub unikaalset kombinatsiooni seedetrakti proteaasidest (ensüümidest), mis on tuletatud kahest seeneahelast: aspergillus niger ja aspergillus oryzae.

Aminogeeni kasulikkus

Aminogeen on lahustuv pulber, mida võite lisada oma treeningute järgsesse šeikki nagu näiteks vadak, muna, soja.

Aminogeeni soovitatakse tarbida 200 g koheselt pärast treeningut koos näiteks hästi seeditava proteiiniga nagu seda on vadakauvalk.

Meie klientide toitumisalased valikud on meile äärmiselt olulised. Sellepärast on see toode valmistatud kasutades koostisaineid jaa abiaineid, mis on veeganite toitumiseks sobilikud, palun pange tähele, et samas tootmishoones kasutatakse ka piimapulbreid ning nende segunemist tootega võib vähesel määral esineda.

Pange tähele, et selle toote märgistus on saadaval minimaalselt inglise keeles. Olenevalt tootest on saadaval ka prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ja soome keelne informatsioon

Peamised eelised

 • Patenteeritud ensüümi valem
 • Ideaalne tarbida koos vadakuvalguga
 • Lahustuv pulber, kergesti segatav

Soovitatav kasutamine

Lisage meie šeikerisse 200-300 ml vett või puuviljamahla. Siis lisage 200 mg toodet, raputage ja tarbige. Alternatiivina võite kombineerida 200 mg toodet oma proteiinijoogiga..

Märkus: Soovitame teil mõõta kõik serveeringud kasutades täpset kaalu. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et anda võimalikult täpseid ekvivalentseid Myprotein lusika mõõte, on need umbkaudsed ning ei asenda standard mõõteseadmeid.

Ärge ületage soovitatud päevaseid koguseid. See toode on toidulisand, seega ei tohi seda tarbida mitmekülgse toitumise ja tervisliku elustiili asemel. Säilitada jahedas, kuivas ning lastele kättesaamatus kohas..

Koostis

Hommikusöögi Smuuti

Toitumisalane teave

Serveeringu suurus - 1 Väike lusikatäis (200 mg)

Serveeringuid konteineri kohta - 250 (50g)

Toitumisalane informatsioon

  Serveeringu kohta
Aminogeen     200 mg

 

Toitumisalane informatsioon põhineb Maitsestamata versioonil, valides alternatiivse maitse võivad toitumisalased väärtused erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Aminogeen (Aminogen®)

Vali pilt

Aminogeen (Aminogen®)
Back to top