37% ALLAHINDLUST VITAMIINIDELE JA MINERAALIDELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT
30% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE | KOOD: EE30

Kahjuks see toode on hetkel otsas

Teised kliendid ostsid selle asemel

Aeglaselt Vabanev Kaseiin Elite

Testinud Informed Sport

  • Taimetoitlane
EUR

Aeglaselt Vabanev Kaseiin Elite

Testinud Informed Sport

  • Taimetoitlane
EUR

Kogus:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

Tarne ja tagastamine

Meie kohaletoomise võimaluste kohta lisateabe saamiseks palun klikkige siia.

Kui ma ei ole oma ostuga täiesti rahul?

30% ALLAHINDLUST  | KOOD: EE30

30% ALLAHINDLUST TEIE TELLIMUSELE!


Kasutage koodi: EE30 et saada 30% ALLAHINDLUST tellimusele!

*Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta kehtib üks allahindluskood. Klient saab teha mitu tellimust.

Soodustus ei kehti uutele toodetele. See soodustus kehtib ainult teatud tootevalikule.

Allahindlus ei kehti Kreatiin Momohüdraadi kapslitele, Kreatiin Monohüdraadile ja Creapure Kreatiinile.

OSTA KOHE

Klientide arvustused

Overall Rating : 4.0 / 5 (1 arvamused)
  • 0 5 star reviews
  • 1 4 star reviews
  • 0 3 star reviews
  • 0 2 star reviews
  • 0 1 star reviews
 

Top Klientide �levaated

Kui arvamustes viidatakse toidule või kosmeetikatoodetele, siis tulemused võivad olla erinevatel inimestel erinevad. Klientide kommentaarid on sõltumatud ega esinda ettevõtte Hut Group seisukohti.

Tark ei torma

Kaseiin kui aeglaselt imenduv valk on öiseks kasutamiseks suurepärane, eriti kui tegemist on trennipäevaga, sest see varustab lihaseid järgemööda vajalike aminohapetega vähendamaks trenni kataboolset mõju. Samuti sobib ka päevasel ajal kergeks ooteks toidukordade vahel, kuna oma aeglase imendumise tõttu täidab see magu kauemaks. Tänu mitsellidele vooderdab seejuures ka söögitoru ja peensoole seinu ning vähendab seeläbi seede- või imendumishäireid. Toote tugevad küljed: 1) proovisin maasikamaitselist, s.o väga hästi tabatud: mitte liialt läila samas ka mitte piisavalt mage; 2) isiklikult meeldis, et seismisel muutus paksuks nagu kissell või kört, veidi meeldivam oli seda juua. 3) pudru keetmisel, õigemini selle kergel järelkuumutamisel võib lisada antud kaseiini, et muuta puder kördisemaks (armastan isiklikult taolisi putre). Toote vajakajäämised: 1) hoolimata mitsellide olemasolust (üheks ülesandeks muuhulgas hüdrofiilsete ainete vesilahustuvuse parandamine) võiks lahustuvus siiski olla veidi parem, aga kuna kaseiini näol on tegemist hüdrofiilse (rasvlahustuva) ühendiga, tasuks eelistada piima vee asemel, Veega segamisel jäävad pisemad või suuremad klombid (erinevalt laetud osakeste kokkupuutel/segamisel tekkivad agregaadid), piim kui emulsioon seob endaga rasvlahustuvad komponendid ja muudab selle paremini lahustuvaks (pluss annab ka parema maitse). Võib katsetada segu 1:2 vesi:piim, see tagas ka parema lahustuvuse; 2) väga mikroniseeritud ehk peen pulber, mis muudab selle hästi lenduvaks ja jätab igale poole pulbri jäägid (isiklikult pole selliste pulbite fänn; on kaseiine, mis on sõmeramad ja vähendab seeläbi ka pulbri saagise kadu); 3) (pole otseselt toote puudujääk, kuid haakub eelmise punktiga) antud toote pakend sellise pulbri jaoks pole sobiv (tegemist n-ö kiletatud/foolium pakendi mitte purgiga), väga peeneteralise pulbri tõttu on seda keeruline sellisest pakendist välja võtta ning see soodustab pulbri lendumist. Samuti oli toode väiksesse kasti nii sisse topitud, et pakend oli väga muljutud ning sulgur sai pulbriga nii tihedalt kokku, et enam hästi ei sulgunud. Kokkuvõttes kindlasti soovitan proovida seda toodet hoolimata puudujääkidest, kuna tal on omad eelised võrreldes vadakuvalguga. Eriti kui on hea ale, siis antud toode on tõesti proovimist ja katsetamist väärt. Tulevikus sooviks näha paremas pakendis, kuna niivõrd peeneteraline pulber soosib purgis olemist.

Sobib hästi kokku järgmisega:

Puder (järelkeetmisel madalal kuumusel), piim

Oli see kasulik?

Jah (0) Ei (0)
Teavita sellest arvustusest