37% ALLAHINDLUST PROTEIINIDELE | RAKENDUB AUTOMAATSELT
30% ALLAHINDLUST TELLIMUSELE* | KOOD: EE30

To maximise your potential, it matters even more how you fuel your body.

Optimeerige tipptasemel treeningut

Nõudke oma toidulisanditelt rohkem oma soorituse parandamiseks. Oma potentsiaali maksimeerimiseks on veelgi olulisem see, kuidas te oma keha toidate.

Need toidulisandid, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga saadaolevatest koostisosadest, toetavad teid igal sammul.

Range arenduse jaoks on olemas ka range testimine. Kui näete Informed Sporti akrediteeringut, vabatahtlikku sertifikaati ja ülemaailmset sporditoitumise kvaliteedikontrolli standardit, võite kindlad olla, et teie toidulisandid on vabad lisanditest ega keelatud ainetest ning on konkurentsis ohutud.

Optimeerige oma rutiini tipptasemel toidulisandite koostistega, saate teada, kuidas need keskmisest kõrgemale tõusevad, ja hankige ekspertide juhiseid treeningrežiimi täiustamiseks.

Informed sport

Oleme uhked selle üle, et teeme kõik endast oleneva, tagamaks, et mõned meie tooted on puutumatud, ilma lisandite või keelatud aineteta.

See vabatahtlik sertifitseerimine on meie viis täiendava kindlustunde lisamiseks, pakkudes teile meelerahu, mida olete väärt. Sest kui rääkida kvaliteedist, siis me ei säästa kulutusi, et pakkuda parimat.

Informed Sport töötab järgmiselt:

  • Esiteks jälgitakse tootmisprotsessi. Selle sertifitseerimisetapi läbimiseks on vaja ülikõrget standardit.
  • Järgmisena läbib toode mitme partii sertifitseerimiseelse testimise.
  • Lõpuks toimub regulaarne partii pimeproovide võtmine, et veenduda, et teie tootes ei ole lisandeid ega keelatud aineid.