• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Vegan Blend

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
23.49€

Toote kirjeldus

Mis on Vegan Blend?

Vegan Blend kombineerib Hernevalgu Isolaadi, Pruuni Riisi Proteiini ning Kanepi Proteiini. Vegan Blend pakub kõrgkvaliteetset vegan proteiinipulbrit suure aminohapete koostisega, varustades rohkem kui 22g proteiiniga igas portsjonis.

Vegan Blend kasulikkus

Vegan Blend on hargnenud ahelatega aminohapete (BCAA) Leutsiini, Isoleutsiini ning Valiini allikas. Vegan Blend on viis tarbida palju proteiini piimatoodete ning soja vabalt. Vegan Blend sisaldab samuti DigeZyme® ehk seeditavaid ensüüme, mis soodustavad seedimist.

Kellele on Vegan Blend sobilik?

Vegan Blend on suurepärane valik mistahes Vegan(ile), kes soovib suurendada tarbitava proteiini kogust. Vegan Blend aitab kasvatada & säilitada lihasmassi. Suur hulk meie kliente soetab Vegan Blend(i) koos teiste Lihaste ning Tugevuse toodetega meie Sportliku Suutlikuse kategooriast.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Sobilik Veganitele
 • Rohkem kui 22g proteiini igas portsjonis
 • Pruuni riisi, herneste ning kanepi proteiin

Soovitatav kasutamine

Proteiin aitab säilitada & kasvatada lihasmassi. Selleks, et saada tootest maksimaalselt kasu soovitame me lisada 3/4 suurt lusikatäit (30g) toodet, 150-250ml veele või piimale Myproteini sheikeris ning tarbida 30 minutit enne ja/või pärast treeningut. Alternatiivina tarbige päeva jooksul, et suurendada päevas tarbitava proteiini kogust.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Koostis

Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning muna.

Smooth Šokolaadi maitseline: Valgusegu (65%) (Hernevalgu Isolaat, Pruuni Riisi Proteiini Kontsentraat, Kanepi Proteiin), DigeZyme*®* Patenteeritud Ensüümide Kompleks (Proteaas, Amülaas, Beta-D-Galactosidase, Lipaas, Tsellulaas), Kakao Pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Maitsetu: Valgusegu (73%) (Hernevalgu Isolaat, Pruuni Riisi Proteiini Kontsentraat, Kanepi Proteiin), DigeZyme*®* Patenteeritud Ensüümide Kompleks (Proteaas, Amülaas, Beta-D-Galactosidase, Lipaas, Tsellulaas)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - ¾ Lusikatäit (30g)

Portsjone igas tootes - 33 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1692 kJ/400 kcal 508 kJ/120 kcal 6%
Rasvad 5.0 g 1.5 g 2%
  millest küllastunud rasvhappeid 1.6 g 0.5 g 3%
Süsivesikuid 13 g 3.8 g 1%
  millest suhkruid 1.0 g 0.3 g 0%
Valgud 73 g 22 g 44%
Sool 1.3 g 0.39 g 7%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Vegan Blend

Vali pilt

Vegan Blend
Back to top