Tsink ja Magneesium

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
12.49€

Toote kirjeldus

Mis on Tsink ja Magneesium?

Tsink ja Magneesium on kombinatsioon kahest mineraalist (tsingi metioniinist ning ja magneesiumtsitraadist) ning vitamiin B6. Kehale kõige enam valmis olev tsink on tsink metioniin, magneesium aga tsitraadi vormis.

Tsingi ja Magneesiumi kasulikkus

Tarbides Tsinki ning Magneesiumi mõjub organismile positiivselt ning toob endaga kaasa mitmeid kasumeid. Magneesium hoiab elektrolüütide tasakaalu, hoiab luud ning hambad terved ning vastutab närvisüsteemi ning lihaste funktsiooni eest. Samuti panustab proteiini sünteesi ning keha füüsilisse funktsiooni, vähendades väsimust.

Tsink aga vastutab immuunsüsteemi funktsiooni ning makrotoitainete metabolismi eest, aidates hoida testosterooni taset tasakaalus, kõige selle juures säilitades juukseid/küüsi/nahka ning silmanägemist tervena. Samuti annab tsink oma panuse kognitiivsesse funktsiooni ning kaitseb rakkusid oksüdatiivse stressi eest.

Kellele on Tsink ja Magneesium sobilikud?

Tsink ja Magneesium on sobilikud iga toidulisandite kavaga. Tsink ning Magneesium panustavad mitmesse füsioloogilisse funktsiooni ning on populaarne toidulisand nii sportlaste kui ka mitte spordiga tegelevate inimeste hulgas. Paljud meie kliendid soetavad Tsinki ning Magneesiumit koos meie lihasmassi, tugevuse ning sportliku suutlikuse toidulisanditega.

Peamised eelised

  • Aitab kaasa närvisüsteemi ning lihaste normaalsele funktsioonile
  • Vähendab väsimust
  • Aitab hoida luud ning hambad terved

Soovitatav kasutamine

Tarbida 3 kapslit päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks, tarbige tühja kõhtu, 30 kuni 60 minutit enne magamaminekut.

Hoiatus: Vitamiin B6 tarbimine pikaajaliselt sellistes kogustes võib endaga kaasata minimaalset kipitust. Ärge ületage tarbimise lubatud normi. Toote tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoidke väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Koostis

Magnesium Oxide, Capsule (Gelatin), Zinc Oxide, Anti Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide), Vitamin B6, Copper Gluconate.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3 Kapslit

Portsjone igas tootes - 30 (90 Kapslit), 90 (270 Kapslit)

Toitumisalane teave

    Igas portsjonis *RI
Vitamiin B6   11.1 mg 793%
Magneesium   450mg 120%
Tsink   30mg 300%
Vask   0.6 mg 60%

 

* Päevasest täiskasvanud inimese võrdluskogusest (8400 kJ/2000 kcal)

Klientide arvustused

Kui arvamustes viidatakse toidule või kosmeetikatoodetele, siis tulemused võivad olla erinevatel inimestel erinevad. Klientide kommentaarid on sõltumatud ega esinda ettevõtte Hut Group seisukohti.

Kokkuvõte

5.0

5.0

(1 arvustus)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Sorteeri

Üsna hea

Üldiselt:

5

Kokkusegatavus

5

Maitse:

5

Tulemuslikkus:

5

ZMA on klassika. Peaks kuuluma iga treeniva inimese varamusse - et vältida lihaskrampe ning taastuda paremini. Koos on neid mugavam võtta. .

Sobib hästi kokku järgmisega:

Kalaõli, vitamiinid.

Sun Apr 16 19:13:39 BST 2017 poolt Kert #1 Kõige kasulikum arvustaja

Tsink ja Magneesium

Vali pilt

Tsink ja Magneesium
Back to top