• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Tri Carb

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
12.99€

Toote kirjeldus

Mis on TriCarb?

TriCarb on süsivesikutel põhinev jook, mis sisaldab unikaalset segu 3 süsivesikust: Maltodekstriinist, Fruktoosist ning Palatinose®. TriCarb sisaldab samuti 500mg Elektrolüüte.

TriCarb kasulikkus?

Tri Carb on ideaalne süsivesikutel põhinev energiat andev jook, mida tarbida nii enne/keset kui ka pärast treeningut. TriCarb kombineerib endas süsivesikud ning elektrolüüdid, mis aitavad säilitada parimat füüsilist vormi pikaajalise kõrge intensiivsusega treeningu jooksul.

Kellele on TriCarb sobilik?

TriCarb on ideaalne igaühele, kes soovib leida süsivesikute ning elektrolüütide allikat, milles sisalduvad kolm erinevat süsivesikute vormi. On soovituslik tarbida TriCarb(i) enne, keset või pärast treeningut. Enamik inimesi kes tarbib TriCarb(i) osalevad treeningutes, mis kestavad minimaalselt 2 tundi.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Unikaalne Fruktoosi, Palitinose® ning Maltodekstriini kombinatsioon
 • Ideaalne vastupidavust nõudvate spordialade jaoks
 • 500mg lisatud elektrolüüte

Soovitatav kasutamine

TriCarb*TM* on spetsiaalselt formuleeritud aitamaks suurendada vastupidavust pikajalise füüsilise koormuse all ning rikastama vee vastuvõtlikkust. Selleks, et saada tootest maksimaalselt kasu soovitame me lisada 1 suur lusikatäis (50g) toodet, 300-400ml veele Myproteini sheikeris ning tarbida treeningu ajal. Süsivesikute ning elektrolüütide sisaldus aitab säilitada vastupidavust pikajalise füüsilise koormuse käigus.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning muna.

Suvepuuviljade maitseline: TriCarb*TM* (Isomaltuloos* (Palatinose*®*) (47%), Maltodekstriin (30%), Fruktoos (20%)), Elektrolüütide segu (1%) (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Di Kaltsiumfosfaat, Magneesiumoksiid), Maitseained, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Peedipunane & Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos). *Isomaltuloos on glükoosi ning fruktoosi allikas.

Troopika maitseline: TriCarb*TM* (Isomaltuloos* (Palatinose*®*) (47%), Maltodekstriin (30%), Fruktoos (20%)), Elektrolüütide segu (1%) (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Di Kaltsiumfosfaat, Magneesiumoksiid), Maitseained, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Karoteen), Magusaine (Sukraloos). *Isomaltuloos on glükoosi ning fruktoosi allikas.

Maitsetu: TriCarb*TM* (Isomaltuloos* (Palatinose*®*) (47%), Maltodekstriin (30%), Fruktoos (20%)), Elektrolüütide segu (1%) (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Di Kaltsiumfosfaat, Magneesiumoksiid). *Isomaltuloos on glükoosi ning fruktoosi allikas.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 lusikatäis (50g)

Portsjone igas tootes - 16 (800g), 32 (1.6kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energia 1627 kJ/383 kcal 814 kJ/192 kcal 10%
Rasvad 0 g 0 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 0 g 0 g 0%
Süsivesikud 96 g 48 g 18%
  millest suhkrud 37 g 19 g 21%
Valgud 0 g 0 g 0%
Sool 1.3 g 0.65 g 11%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Tri Carb

Vali pilt

Tri Carb
Back to top