Super Omega 3

Kõrge kontsentratsiooniga kalaõli

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
16.99€

Toote kirjeldus

Mis on Super Omega 3?

Super Omega 3 on äärmiselt tugev kalaõli, mis sisaldab minimaalselt 760mg Omega 3 iga 1000mg pehmegeeli kohta, tehes sellest ühe enim kontsentreeritud kalaõli tänapäeva turul. Super Omega 3 on valmistatud PureMax™ patenteeritud protsessi käigus, mis tagab kõrge kvaliteedi, puhtuse ning kõrge potensiaaliga kalaõli mis on saadud loodust säästes. PureMax™ on unikaalne Omega 3 puhastamise ning kontsentreerimise tehnoloogia, mille välja töötamiseks on kulunud aastaid uurimistöid, arendamisi ning tootmiskogemust.

Super Omega 3 kasulikkus

Iga Omega 3 portsjon sisaldab minimaalselt 540mg EPA ning 90mg DHA. EPA (eikosapentaeenhape) ning DHA (dokosaheksaeenhape) on mõlemad pikkade ahelatega rasvhapped, mis on näidanud positiivseid tulemusi toetades südame korrapärast toimimist. Nelja või enam pehmegeeli tarbimine päevas annab oma panuse korrapärase vererõhu ning triglütseriidide taseme säilimisele.

PureMax™ protsess tagab vaid kõrgeima kvaliteediga kalaõli, millest on eemaldatud kõik keskkonna saastajad (rasked metallid, dioksiinid, pestitsiidid ning PCB´d, mida leidub kaladel kes on toiduahela tipus), olles seega ohutust tasemest veelgi madalamal. Ohutuse tasemed on seatud selliste õigusorganite poolt nagu European Commission ning Global Organization for EPA and DHA.

Kellele on Super Omega 3 sobilik?

Antud toode on soovitatav igaühele, kelle toitumiskavast puudub kala ning soovib suurendada tarbitava Omega 3 taset, eriti nendele kes otsivad EPA ning DHA allikat.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Kõrge puhtusega kalaõli
  • 58% EPA ning 10% DHA
  • PureMax™ puhastamise tehnoloogia

Soovitatav kasutamine

Tarbige 1 pehmegeel kuni 3 korda päevas. Parim on tarbida koos toiduga.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Kontsentreeritud & Puhastatud Omega 3 Kala Õli, Antioksüdant (Vitamiin E), Pehmegeel (Želatiin, Glütserool).

Allergeenid:

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases kus samuti töödeldakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Pehmegeel

Portsjone igas tootes - 90 (90 Pehmegeeli), 250 (250 Pehmegeeli)

Toitumisalane teave

      Igas portsjonis
Kogu Omega 3     760 mg
EPA (Eikosapentaeenhape)     530 mg
DHA (Dokosaheksaeenhape)     90 mg
Teised Omega 3 Rasvhapped     140 mg

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Super Omega 3

Vali pilt

Super Omega 3
Back to top